Wróżka Kętrzyn - tarot i astrologia

Wróżka Kętrzyn
Wróżbiarstwo to nie tylko kula, tarot i horoskopy. Częścią wróżenia jest także numerologia. Jest to trochę specyficzna wróżba, ponieważ nie przepowiada ona jednoznacznie przeszłości, a wskazuje na coś ważniejszego – na cechy ludzkiego charakteru, które mają wpływ na to, co człowiek robi i jakie decyzje podejmuje. Najpewniejszych informacji o numerologii danego człowieka może udzielić tylko doświadczona wróżka, która ma dużą wiedzę na temat liczb i ludzkiej psychiki. Osoby chętne do poznania swojej numerologii lub wróż z kart tarota zapraszam na do korzystania z mojej oferty. Nazywam się Elżbieta, od 15 lat pracuję jako wróżka Mira.

Tarot przez internet najlepszą opcją dla mieszkańców Kętrzyna

Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty zapraszam do zakładki CENNIK ZAMÓW Najwięcej osób korzysta z wróżby "5 pytań" koszt to 62 zł. W tej cenie możesz napisać do mnie wiadomość (e-mail) w którym sformułujesz 5 konkretnych pytań. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia oraz innych osób. Należy podać twoje imię oraz datę urodzenia. Ja wróżbę wykonuje w ten sam dzień lub w dzień kolejny - po wykonaniu wróżby szczegółowo opisuje, to co karty mi pokazały na zadane pytania

Numerologia – wróżba bliska człowiekowi

Numerologia to wróżba najbliższa człowiekowi. Jako doświadczona wróżka Kętrzyn zapewniam, że numerologia to jedna z najskuteczniejszych wróżb. Jest to system, który interpretuje funkcjonowanie życia wewnętrznego i zewnętrznego, wskazuje drogę postępowania i pomaga w osiągnięciu szczęścia i harmonii. Kiedy jako wróżka Kętrzyn odczytuję numerologię danej osoby, to poznaję człowieka. Numerologia ma ważną zaletę - niczego nie przesądza, daje tylko wskazówki, a to od woli człowieka zależy, czy z nich skorzysta i jaki kształt nada swojemu życiu. Na podstawie numerologii wróżka Kętrzyn może odczytać talent i słabe strony ludzkiej osobowości. Numerologia podpowiada co zrobić, aby czuć się spełnionym zawodowo, daje wskazówki o tym, jakiego partnera/partnerki powinniśmy szukać, jak budować związek, jakie imię będzie najlepsze dla dziecka, czy jak wybrać datę ślubu. Numerologia bywa wykorzystywana w biznesie.

Aby zamówić usługę numerologii, wystarczy napisać e-mail i opłacić wróżbę. Gwarantuję, że wróżba przez internet jest tak samo wiarygodna, jak wróżenie w salonie, a jej zaletą jest niższa cena usługi. Numerologię warto poznać, aby odkryć swoje talenty i osiągnąć pełnię harmonii w swoim życiu.

Kętrzyn wróżka

Czytaj więcej

Czym jest tarot online

Sposób na miłość - kamienie miłości

Jak działa rytuał na przyciągnięcie nowej miłości

Masz problem z nadwagą? Poznaj zaklęcie na odchudzanie

Problemy w finansach? Sprawdź rytuał na pieniądze

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS