Jak zamówić wróżbę lub rytuał


Napisz do mnie, opisz twoją sytuację, podaj imię oraz datę urodzenia. Jeśli wróżba dotyczy także innych osób z twojego otoczenia, to podaj ich imiona  oraz datę urodzenia. Zadaj mi maksymalnie 5 pytań, na które odpowiedź uzyskam czytając karty tarota. Im dokładniejsze i bardziej konkretne będą pytania tym bardziej rzetelną odpowiedź dostaniemy. Pytania muszą być wypunktowane. Ważne może być także podanie miejscowości urodzenia oraz miejscowości, w której mieszkasz. 

1 - Wróżba 5 pytań tekstowo (najpopularniejsza wśród moich klientów) Cena: 80 zł.
1. Opłatę 80 zł możesz wykonać tutaj PRZEŚLIJ

      (jeśli masz jakikolwiek problem z płatnością np nie ma twojego banku na liście – napisz do mnie. Dotyczy to również osób, które posiadają konto za granicą lub nie posiadają konta w ogóle. W takich przypadkach podam Ci mój numer konta i wykonasz przelew bezpośrednio – płatności zagraniczne są przyjmowane)
2. Po wykonaniu opłaty na podany przez Ciebie adres e-mail dostaniesz  informację o poprawnym wykonaniu przelewu. Zazwyczaj w ciągu 5 minut. 
3.Napisz pytania do mnie wrozkadobra1@gmail.com  Podaj datę urodzenia, imię i 5 pytań oraz kod.
4. Wróżbę wykonuję w ciągu 6 – 48 godzin. Zazwyczaj jednak wróżbę wykonuję w dniu następnym w godzinach porannych. Odpowiedź będzie w formie tekstowej. 


2 - Wróżba 5 pytań w formie wideo.  Cena: 150 zł
Ty wysyłasz mi 5 pytań na e-mail - ja włączam kamerę  i nagrywam cały proces wróżenia. Odpowiedzi zamieszczam słownie w filmie.  Skuteczność wróżby jest taka sama jak w formie tekstowej. Cena jest wyższa ponieważ film z kamery muszę zgrać na komputer, a następnie przesłać go tobie. Co jest dość czasochłonnym procesem i trwa często dłużej niż sama wróżba. 
1. Opłatę 100 zł możesz wykonać PRZEŚLIJ
2. Po wykonaniu opłaty na podany przez Ciebie adres e-mail dostaniesz  informację o poprawnym wykonaniu przelewu. Zazwyczaj w ciągu 5 minut. 
3.Napisz pytania do mnie wrozkadobra1@gmail.com  Podaj datę urodzenia, imię i 5 pytań.
4. Wróżbę wykonuję w ciągu 6 – 48 godzin. Wideo przesyłam na twój adres e-mail.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS