RSS

Rytuały i uroki miłosne

Przykładowe zdjęcie wykonane podczas jednego z moich rytuałów. Dane klienta zostały zamazane. Po wykonaniu rytuału wysyłam zdjęcia lub nagrania wideo w celu potwierdzenia wykonania rytuału. Nie musisz wierzyć na słowo, że rytuał został wykonany.

Rytuały miłosne cieszą się dużą popularnością już od setek lat. Nie jesteśmy skazani na los - możemy go dosłownie wziąć we własne ręce i pokierować nim w taki sposób jak chcemy. Aby to zrobić, należy wykonać skuteczny rytuał - urok lub spętanie. 

Szanowni Państwo - decyzja, o rytuale musi być zawsze decyzją przemyślaną. Oferuje pomoc w tym zakresie - rytuałami różnego rodzaju zajmuje się od lat. Bardzo proszę kontaktować się poprzez e-mail wrozkadobra1@gmail.com

Wykonuję rytuały:

Odnowienie miłości z związku
Powrót partnera
Przywrócenie szczęścia
Węzły ochronne
Ochrona przed przekleństwami
Zachowanie szczęścia rodzinnego
Ukojenie zbolałego serca
I wiele innych.

Poza tym rytuały miłosne typu: rytuał egipski, spętanie miłosne, czarne wesele. Biała magia oraz czarna magia. 

Bardzo proszę w wiadomości opisać mi dokładnie Państwa problem. To ja dobiorę rytuał, który w danej sytuacji może okazać się najlepszy. Do każdego problemu podchodzę bardzo indywidualnie. Moje rytuały są całkowicie bezpieczne. Każdy rytuał jest wyceniany indywidualnie.

Wideo

   


1. Co to jest zaklęcie miłosne? Fakty i badania naukowe.

Pojęcie „zaklęcia miłosnego” jest ściśle związane z terminem „telepatia”, co oznacza zdolność mózgu do przekazywania myśli i uczuć za pomocą innych niż znane zmysły. Zjawisko to jest badane przez naukowców od wielu lat. Pierwszy eksperyment potwierdzający umiejętność komunikowania uczuć i obrazów przeprowadził w 1931 roku amerykański dziennikarz Upton Sinclair. Wyniki jego badań zostały przedstawione w jego Mental Radio. Później zdolność ta została wielokrotnie potwierdzona przez różne badania. Tak więc w 1937 roku pisarz Harold Sherman i badacz Hubert Wilkins przeprowadzili eksperyment, który trwał pięć i pół miesiąca. Sherman był w Nowym Jorku, a Wilkins w Arktyce. Każdego dnia Sherman, który miał „zdolności” od dziecka, wysyłał mentalne obrazy do Wilkinsa. Oboje narysowali swoje wizualizacje na papierze. Jak się okazało, 86% rysunków miało podobne znaczenie. Od tego czasu przeprowadzono szereg badań laboratoryjnych i terenowych nad wpływem psychokinetycznym na odległość, które dowiodły zdolności mózgu do przekazywania myśli i uczuć innemu mózgowi lub organizmowi. 

Czym jest zaklęcie miłosne z naukowego punktu widzenia?

Zaklęcie miłosne to potężny psychokinetyczny wpływ na człowieka i jego myśli w celu wzbudzenia w nim uczucia pociągu do drugiej osoby, które jest przedmiotem zaklęcia miłosnego.

Rzucając zaklęcie miłosne, obiekt przekazuje „obrazy”, obrazy i emocje, związane z silnym uczuciem miłości. Dlatego jest powoli zachęcany do posiadania właściwych uczuć. Dlatego  zawsze potrzebuje zdjęć obu stron. 2. Co sprawia, że ​​zaklęcie miłosne jest potężne i trwa długo? Czy zwykła osoba może rzucić zaklęcie miłosne?

Siła i czas trwania zaklęcia miłosnego zależy od naturalnego wyposażenia rzucającego zaklęcie, jego umiejętności (które może rozwijać) i woli obiektu zaklęcia miłosnego. Każda osoba jest w stanie rzucić zaklęcie miłosne, ponieważ wszyscy jesteśmy w jakiś sposób uzdolnieni w tym zakresie, ale będzie musiał wypowiedzieć określone słowa (zaklęcie) i wykonać określone czynności (rytuały), aby pomóc mu skupić energię. Jednak zaklęcie miłosne prawdopodobnie nie będzie silne. Wyszkolona wróżka z dobrymi naturalnymi zdolnościami może rzucić zaklęcie miłosne, po prostu skupiając swoją uwagę na fotografii bez wypowiadania słów i wykonywania rytuałów.

Niemniej jednak wielu rzucających zaklęcia nadal używa rytuałów i słów dla lepszej koncentracji energii. 

3. Czy zaklęcia miłosne zawsze działają?

Nie, nie zawsze. Jeśli wola naszego celu zaklęcia miłosnego jest wystarczająco silna, podczas gdy zaklęcie jest słabe, zaklęcie miłosne może nie zadziałać, nawet jeśli zostanie właściwie zastosowane. O sile skuteczności zaklęcia decyduje przede wszystkim adept, jego wiara, zaangażowanie i umiejętności oraz praktyka.
 Około 80 % moich klientów którzy skorzystali z moich rytuałów zauważyło wyraźne efekty w ciągu 2 miesięcy. Naturalnie bywa też i tak kiedy rytuał nie przynosi efektów - około 15-20%. Z moimi klientami opieram współprace na pełnej szczerości. Nie istnieje rytualista, który może wam cokolwiek zagwarantować. A jeśli tak robi - uważaj. Prawdopodobnie zerwie z wami kontakt od razu po wykonanym przelewie. 

 Rytuał  można porównać do wizyty u lekarza lub operacji. Czy lekarz może zagwarantować nam, że nas wyleczy? Lekarz zrobi co w jego mocy aby nam pomóc. Ale bywa tak, że nawet i on jest bezsilny.  Czy, to oznacza, że nie warto korzystać z ich pomocy? Absolutnie nie. W większości przypadków jego pomoc nam pomaga i nie wyobrażamy sobie życia bez lekarzy. Rytuał miłosny jest najczęściej ostatnią deską ratunku - jeśli zależy nam na drugiej osobie warto wykorzystać wszystkie szanse jakie daje nam los.  Być może, to jest właśnie ta miłość naszego życia, która już nigdy się nie powtórzy.  

4. Konsekwencje zaklęć miłosnych. Co to jest „czarne” i „białe” zaklęcie miłosne?

Rzucanie zaklęć miłosnych rozróżnienie między czarnymi i białymi zaklęciami miłosnymi jest bardzo względne. Zaklęcia miłosne różnią się siłą oddziaływania na przedmiot. Im silniejszy jest zaklęcie miłosne, tym potężniejsze są jego konsekwencje. Jak odkrył Newton, każde działanie ma taką samą reakcję. W magii nazywa się to „wypłatą”, nagłym negatywnym wpływem skierowanym na rzucającego zaklęcie.

„Białe” zaklęcia miłosne są nakładane przy użyciu sił natury. To są zaklęcia, które nie wyrządzają ludziom krzywdy. 

„Czarne” zaklęcia miłosne są uważane za potężne zaklęcia miłosne z poważnymi negatywnymi konsekwencjami (zaklęcia miłosne na cmentarzu lub zaklęcia cygańskie). Choć znam dobrze czarną magie - właściwie jej nie praktykuje. Bezpieczeństwo moich klientów jest najważniejsze. A biała magia jest równie potężna.

5. Objawy zaklęcia miłosnego.

Wszyscy ludzie, na których rzucono zaklęcie miłosne, zachowują się mniej więcej w ten sam sposób. Nie czują czegoś dziwnego czy niepokojącego. Rytuał działa powoli - z dnia na dzień coraz mocniej. 

6. Jak rzucić zaklęcie miłosne na osobę.

Każda osoba może rzucić zaklęcie miłosne na inną osobę. Istnieją specjalne rytuały i zaklęcia, które pomagają rzucającemu zaklęcia skoncentrować swoją energię. Jeśli wola obiektu jest słaba, nawet amator może łatwo wpłynąć na jego uczucia. Jednak stwarza zagrożenie zarówno dla rzucającego zaklęcie, jak i obiektu. Zanim rzucisz zaklęcie miłosne, przeczytaj część artykułu o konsekwencjach zaklęć miłosnych. Magia wykonywana przez osoby niedoświadczone - może być niebezpieczna. Dlatego warto zdać się na moją pomoc. 

7. Jak usunąć zaklęcie miłosne?

Tak jak osoba może skoncentrować swoją energię za pomocą specjalnych zaklęć i rytuałów, aby rzucić zaklęcie miłosne na inną osobę, tak też może spróbować usunąć zaklęcie miłosne. W każdym razie rytuał zadziała, jeśli energia osoby usuwającej zaklęcie będzie silniejsza niż rzucającego zaklęcie.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS