RSS

Wróżka Nowy Tomyśl - Odkryj możliwości tarota.


Mieszkasz w Nowym Tomyślu i zastanawiasz się nad swoją przyszłością? Moje imię to Ela, a tarot to mój sposób na pomoc ludziom już od ponad 15 lat.

Żyjemy w niezwykle wymagających czasach - ciągła zmiana, niepewność, pandemia - wszystko to może budzić niepokój i zniechęcenie. Właśnie dlatego postanowiłam przenieść moje usługi do internetu, aby umożliwić łatwiejszy dostęp do wróżb dla osób z mniejszych miast, takich jak Nowy Tomyśl.

Zauważyłam, że wiele osób w małych miastach czuje się odciętych od tego typu usług, często z powodu braku dostępu do profesjonalnej wróżki. Dzięki mojej stronie internetowej, mieszkańcy Nowego Tomyśla i innych małych miast mogą teraz korzystać z usług tarocistki bez konieczności podróżowania do większych miast.

Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty zapraszam do zakładki CENNIK ZAMÓW Najwięcej osób korzysta z wróżby "5 pytań" koszt to 80 zł. W tej cenie możesz napisać do mnie wiadomość (e-mail) w którym sformułujesz 5 konkretnych pytań. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia oraz innych osób. Należy podać twoje imię oraz datę urodzenia. Ja wróżbę wykonuje w ten sam dzień lub w dzień kolejny - po wykonaniu wróżby szczegółowo opisuje, to co karty mi pokazały na zadane pytania. 

 

Gwarantuję profesjonalizm i doświadczenie w każdej usłudze, jaką oferuję. Stawiam na indywidualne podejście do każdego pytania i zawsze wkładam całe serce w odczytywanie kart tarota. Moje wróżby internetowe są tak samo skuteczne, jak wróżby w salonie - różnią się jedynie sposobem komunikacji. Wszystko, czego potrzebujesz, to wysłać e-mail z pytaniem i opłacić usługę online.

Zapraszam do skorzystania z mojej najpopularniejszej oferty - wróżby "5 pytań" za 80 zł. W tej cenie, poprzez e-mail, możesz sformułować do mnie 5 konkretnych pytań dotyczących różnych sfer twojego życia. Po otrzymaniu twojego zapytania, wykonuję wróżbę i odpowiadam na twoje pytania tego samego dnia lub następnego. Nie musisz martwić się o przyszłość, ponieważ z pomocą tarota, możemy ją oswoić.

Każdy z nas pragnie zrozumieć swoją przyszłość i mieć pewność, co do kierunku, w którym zmierza. Dzięki tarotowi, los nie musi być tajemnicą. Serdecznie zapraszam mieszkańców Nowego Tomyśla do skorzystania z mojej oferty i odkrycia, co tarot może dla nich zrobić.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS