RSS

Wróżba za darmo - jedno pytanie

 Dzień dobry - nazywam się Ela - bardziej znana jako wróżka Mira. Zachęcam cie do skorzystania z jednej wróżby całkowicie za darmo. Napisz mi jedno pytanie na mojego e-meila wrozkadobra1@gmail.com

Opisz twoją sytuację, podaj imię oraz datę urodzenia. Jeśli wróżba dotyczy także innych osób z twojego otoczenia, to podaj ich imiona oraz datę urodzenia. Zadaj mi maksymalnie 1 pytanie, na które odpowiedź uzyskam czytając karty tarota. Im dokładniejsze i bardziej konkretne będzie pytanie tym bardziej rzetelną i dokładną odpowiedź dostaniemy. Ważne może być także podanie miejscowości urodzenia oraz miejscowości, w której mieszkasz. Jeśli pytanie dotyczy sfery miłosnej - np o partnera wyślij mi jego zdjęcie.

Pamiętaj - za te wróżbę nie zapłacisz ani złotówki i nie ma tutaj żadnego haczyka. Przekonaj się do mojego wróżenia - jeśli będziesz mieć więcej pytań do kart - zachęcam wtedy do skorzystania z płatnej oferty 5 pytań za 80 zł.

Czy jestem prawdziwą wróżką? W przeciwieństwie do wielu usług smsowych oraz internetowych - tak jestem. O to moje filmy która czasami wstawiam na serwis Youtube. Nie obawiaj się więc. Jestem nie tylko prawdziwą wróżką, ale co najważniejsze osobą, która robi wróżby z powołania aby pomagać innym - dlatego zdecydowałam się dać wam możliwość zadania jednego pytania za darmo.Nazywam się Elżbieta Sobczyk jestem wróżką specjalistką od Tarota. Mity o szklanej kuli oraz czarnym kocie czy miotle przestają funkcjonować w naszym społeczeństwie. Wiele osób poszukuje odpowiedzi na pytania i dlatego przychodzi do mnie, aby Tarot pomógł im w podejmowaniu życiowych decyzji czy zobaczyć przyszłość, która ich czeka. Rozkładam karty czy czytam z nich wróżby dla każdego, kto tego potrzebuje.

Ogromna moc tarota sprawia, że przez wieki ludzie korzystają z tego rozwiązania w podejmowaniu najważniejszych decyzji w życiu. Przychodzą do mnie wszyscy, którzy stoją na życiowym rozdrożu. Nie wiedzą, co począć w swoim życiu. Wróżenie z kart jest nie tylko moją pracą, ale także pasją, którą z każdym dniem coraz bardziej rozwijam.

Czy możliwe są wróżby online? Dzisiejsza technologia pozwala na mój kontakt z ludźmi nie tylko bezpośrednio, ale także przez internet. Wykonuję wróżby online każdemu, kto tego potrzebuje. Co ciekawe zaczęłam to robić już kilka lat temu - gdy jeszcze pandemii nie było. Dziś okazuje się to wybawieniem dla wielu ludzi.

Tematy, z którymi spotykam się codziennie to przede wszystkim miłość, pieniądze, rodzina, edukacja czy kariera zawodowa. Nie ma chyba tematu, z którym się nie spotkałam, ale najbardziej lubię wróżby miłosne. Lubię dopasowywać partnerów i pomagać im stwarzać szczęśliwe związki. Jeśli potrzebna ci dobra wróżba online to zapraszam. Można powiedzieć, że wszystkie wróżby się sprawdzają w całości. To w rękach każdego człowieka jest jego życie. Karty Tarota mają nam tylko pomóc iść przez życie i podejmować trudne dla nas decyzje. Wróżby tarota nie są po to, aby uwolnić nas od trudności, ale mogą pomóc podejmować decyzję, które mają kluczowy wpływ na nasze życie.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS