RSS

Wróżka Nowa Ruda - zamów wróżbę

Wróżka Nowa Ruda
Lubię pomagać ludziom. Wielokrotnie słyszałam, że moje wróżby pomagają lepiej niż wizyta u psychologa. Klienci zaczynają wierzyć, że może być lepiej w ich życiu i złe dni wkrótce pozostaną wspomnieniem. W Nowej Rudzie trudno o poradę wróżki dlatego zapraszam wszystkich do skorzystania z mojej oferty, tutaj można uzyskać postawienie tarota. Nazywam się Elżbieta i od 15 lat stawiam tarota jako wróżka Mira.

Internet – nowa jakość usług wróżbiarskich dla mieszkańców Nowej Rudy

Usługi wróżbiarskie przez internet, to nowy trend w tej branży, który jest odpowiedzią na potrzeby ludzi. Przez 15 lat prowadziłam działalność stacjonarną jako tarocistka  i zauważyłam, że wiele osób zmienia miejsca zamieszkania, jest nieśmiałych lub boi się reakcji otoczenia na wieść o korzystaniu z usług tarota. Często odbierałam telefony i e-maile z pytaniem, czy są inne możliwości postawienia tarota niż spotkanie w cztery oczy. Dlatego zdecydowałam się na usługi internetowe. Jestem dostępna teraz dla wszystkich mieszkańców miasta Nowa Ruda oraz całej polski, niezależnie od ich sytuacji osobistej oraz dla klientów spoza naszej miejscowości. Moje usługi stały się „światowe”. Mam pewność, że tarot przez internet jest tak samo skuteczny, jak stawiany tradycyjnie. Potwierdzają to osoby, które wracają po kolejną wróżbę przez internet, ponieważ poprzednia się sprawdziła i poprawiała jakość ich życia. Tarot przez internet to pomoc dla osób, które obawiają się korzystania z tradycyjnych salonów wróżbiarskich. W przypadku usługi internetowej o skorzystaniu z niej wie tylko korzystający i wróżka. Jeszcze panuje w społeczeństwie przekonanie, że wróżenie z kart naraża człowieka na złe moce lub, że jest niepoważne w XXI wieku. Tymczasem tarot to spojrzenie w przyszłość, które pozwala przygotować się na różne niespodzianki losu.

Dodatkową korzyścią z usług tarota przez internet jest niższa cena wróżby i możliwość zapytania o karty w każdym dowolnym momencie, bez umawiania się na konkretną godzinę w salonie wróżbiarskim.

Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty zapraszam do zakładki CENNIK ZAMÓW

Najwięcej osób korzysta z wróżby "5 pytań" koszt to 62 zł. W tej cenie możesz napisać do mnie wiadomość (e-mail) w którym sformułujesz 5 konkretnych pytań. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia oraz innych osób. Należy podać twoje imię oraz datę urodzenia. Ja wróżbę wykonuje w ten sam dzień lub w dzień kolejny - po wykonaniu wróżby szczegółowo opisuje, to co karty mi pokazały na zadane pytania.

Nowa Ruda - najlepsza wróżka w mieście


  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS