RSS

Wróżka Płońsk - polecana tarocistka

Wróżka Płońsk

W tych trudnych czasach zwiększyła się liczba osób, które chcą poznać swoją przyszłość. Chcą wiedzieć, że kiedy przyjdą lepsze dni, a może mają się przygotować na niedobrą niespodziankę od losu. Wszystkich, którzy chcą wiedzieć, jaka będzie przyszłość, co wydarzy się w związku z daną sprawą, zapraszam na swoją stronę internetową. Nazywam się Elżbieta Sobczyk i od 15 lat zajmuję się stawianiem tarota jako jako wróżka Mira

Tarocistka przez internet - najlepsza opcja dla mieszkańców miasta Płońsk

Przez 15 lat oferowałam swoje usługi stacjonarnie. Zauważyłam, jak zmienia się życie - ludzie przenieśli aktywność do internetu, korzystają z usług internetowych. Część osób zmienia miejsce zamieszkania, ale chce mieć kontakt z tarocistką. Pojawiają się pytania, czy wróżby przez internet są skuteczne. Tak, praktyka udowodniła, że internetowe stawianie tarota jest tak samo skuteczne, jak spotkanie w cztery oczy. Nie ma znaczenia dla mnie, czy wróżę na odległość, czy osobiście, wkładam w swoją pracę 100% serca, dzięki temu, każdy kto potrzebuje tarocistki w mieście Płońsk, ma pewność, że wróżba jest prawdziwa. Ludzie, którzy raz skorzystali z tarota przez internet, wracają z kolejnymi pytaniami, co świadczy o ich zadowoleniu z usługi i wysokiej sprawdzalności wróżb. Obostrzenia spowodowane koronawirusem ułatwiły decyzję o udzielaniu usług stawiania tarota przez internet, dzięki temu nie muszę rezygnować z mojej pracy i pasji, a moi klienci mają ze mną kontakt, kiedy potrzebują. Bardzo się cieszę, że nadal mogę pomagać, nie muszę zamykać całej działalności, wręcz przeciwnie – przejście do internetu spowodowało, że więcej osób jest zainteresowanych stawianiem tarota.

Na razie nie planuję powrotu do działalności tradycyjnej. Zapraszam do śledzenia mojego Facebooka i do korzystania z usług przez internet. Dodam, że usługi tarocistka Płońsk przez internet, są tańsze od tradycyjnego wróżenia i łatwiej dostępne. Wystarczy wysłać e-mail, opłacić usługę, a ja wysyłam wróżbę. Wiele zapytań dotyczy dyskrecji. Gwarantuję zachowanie pełnej dyskrecji.

Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty zapraszam do zakładki CENNIK ZAMÓW

Najwięcej osób korzysta z wróżby "5 pytań" koszt to 80 zł. W tej cenie możesz napisać do mnie wiadomość (e-mail) w którym sformułujesz 5 konkretnych pytań. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia oraz innych osób. Należy podać twoje imię oraz datę urodzenia. Ja wróżbę wykonuje w ten sam dzień lub w dzień kolejny - po wykonaniu wróżby szczegółowo opisuje, to co karty mi pokazały na zadane pytania.

Płońsk Wróżka  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS