RSS

Zaklęcia miłosne - które jest najlepsze?

Często kontaktują się ze mną ludzie szukający zaklęć miłosnych. Z reguły ci ludzie uważają, że istnieje tylko jedno wielofunkcyjne zaklęcie wiążące dwie osoby, z którego może korzystać każdy. Jednak nasza rzeczywistość jest złożona i wielowymiarowa, więc każde wiązanie zaklęć jest idealne tylko dla jednej osoby i może pomóc tylko tej konkretnej osobie. 

Wiele zależy też od klienta: czy kocha tego, na kogo chce rzucić zaklęcie miłosne; czy chce spędzić całe życie z tą osobą, czy też uważa to za krótkotrwały romans; czy używa zaklęcia wiążącego z zemsty, czy też w celu rozwiązania swoich problemów finansowych i tak dalej. Dlatego każde rzucanie zaklęć jest wybierane indywidualnie. W zależności od zaklęcia wymagane są różne magiczne narzędzia i umiejętności wróżki. To wyjaśnia, dlaczego rzucający zaklęcia nalicza swoim klientom różne opłaty za różne zaklęcia miłosne.

Skuteczne zaklęcia miłosne

Najskuteczniejsze zaklęcie miłosne jest rzucane, gdy naprawdę kochasz osobę, na którą chcesz rzucić zaklęcie, podczas gdy ta osoba też cię lubi, ale boi się nawiązać z tobą romantyczny związek. Oddziałując na tę osobę, rzucający zaklęcia usuwa jego (jej) samoświadomość i lęki, dając mu (jej) pewność, której on (ona) potrzebuje, aby zrobić pierwszy krok w kierunku tego, kto naprawdę go (ją) kocha.

Czasami zaklęcie miłosne jest rzucane na kogoś, kto jest już pod wpływem zaklęcia miłosnego (miałam kilka takich przypadków) Załóżmy, że jest jakiś przystojny młody mężczyzna. Jedna dziewczyna zakochała się w nim i poszła do wróżki, która rzuciła na niego zaklęcie miłosne. Pod wpływem magii młody człowiek też się w niej zakochał, zaczęli się spotykać i mieszkać razem. Wtedy spotykasz tego mężczyznę i też się w nim zakochujesz. Wiesz, że nie możesz bez niego żyć. Wszystkie twoje próby uczynienia go takim jak ty okazują się nieskuteczne. Wtedy kontaktujesz się ze mną i prosisz mnie o rzucenie na niego zaklęcia miłosnego.

Oczywiście zgadzam się ci pomóc. Ale przed wykonaniem rytuału muszę cię ostrzec, że samo zaklęcie miłosne nie wystarczy. Przede wszystkim muszę przełamać działającą na niego magię i zmusić go do zerwania z ukochaną. Dopiero potem mogę rzucić na niego zaklęcie miłosne za pomocą magii.

Dlatego to wiązanie zaklęć jest trudniejsze do rzucenia, a przez to droższe. Ponadto działa wolniej niż inne zwykłe zaklęcia. Jak sami widzicie - każdy przypadek może być inny. Choć powyższy przykład, to rzadkość.

Rzucanie zaklęć wiążących dwie osoby

Najtrudniejszym zaklęciem miłosnym jest miłość rzucona na kogoś, kogo nie kochasz, ale chcesz być z tą osobą. Moim zdaniem rzucanie takich zaklęć jest złe, ale nigdy nie oceniam swoich klientów. Poza tym zawsze staram się pomagać ludziom, kiedy mnie o to proszą, a swoją pracę zawsze wykonuję profesjonalnie.

Kiedy zaklęcie miłosne zostanie rzucone na kogoś, kogo nie kochasz, przygotuj się, że ta osoba zamieni się w coś w rodzaju zombie. Oznacza to, że będę musiała "zmiażdżyć" jego wolę, umiejętność analizowania rzeczy, a nawet część jego podświadomości, aby upewnić się, że ta osoba zakocha się w tobie i ta miłość zatrzyma go przy tobie, pomimo fakt, że nie zamierzasz nic dać w zamian.

Takie rytuały są nie tylko bardzo skomplikowane, ale także niezwykle niebezpieczne, gdyż większość z nich należy do czarnej magii i zawsze wymaga pewnej zapłaty. Pamiętaj też, że takie relacje rzadko sprawiają, że ludzie są szczęśliwi. Rozumiem, że teraz myślisz, że jeśli nie rzucisz zaklęcia miłosnego na kogoś bogatego, który wesprze cię finansowo, nie będziesz szczęśliwy. Ale pomyśl o tym, żeby zadowolić kogoś, do kogo nie masz żadnych uczuć (w tym seksualnych), dzielić z nim łóżko, kiedy cię nudzi i brzydzi… Czy takiego życia pragniesz?

Zaklęcia wiążące  należy rzucać tylko dla prawdziwej miłości

Jednak nie zawsze tak się dzieje. Czasami obojętność lub interes własny ustępuje miejsca prawdziwej miłości. Najcięższa kara ma miejsce, gdy rzucasz zaklęcie miłosne i niszczysz rodzinę kogoś, kto jest głęboko zakochany w innej osoby, a ta osoba kocha tę osobę. Zgodnie z prawem ducha, twoje cierpienie będzie tak dotkliwe, jak to, które spowodowałeś. Być może nie stanie się to od razu. Ale uwierz mi, prędzej czy później będziesz musiał spłacić swój karmiczny dług.

Ponadto możesz otrzymać dodatkową karę, taką jak bezpłodność i brzydota, bieda i bezdomność, rozwód lub wymagania niskopłatnej pracy, której nienawidzisz.

Na szczęście istnieje sposób, aby dowiedzieć się, jaki jest wynik połączenia zaklęć. Nazywa się na „wróżeniem”. Te usługi również świadczę. Dlatego proponuję, abyś nie wyciągał pochopnych wniosków, ale najpierw pozwól mi spojrzeć w waszą przyszłość.

Nawiasem mówiąc, znam kilka rytuałów, które pozwolą ci przyciągnąć miłość bez łamania praw karmicznych, czyli bez ponoszenia kary. Dzięki temu spotkasz osobę w której zakochasz się równie mocno, ale z odwzajemnieniem.   

Jak mogę to zrobić, to moja tajemnica zawodowa, której po prostu nie mogę się z tobą podzielić. Ale nadal musisz rozumieć, że wiążące rytuały są różne i zawsze mogę znaleźć taki, który będzie dla Ciebie idealny.  Zachęcam do kontaktu wrozkadobra1@gmail.com  Opisz mi dokładnie jaki masz problem i na kogo chcesz rzucić zaklęcie miłosne. Na pewno wybiorę takie, które będzie bezpieczne i nikomu nie wyrządzi krzywdy. 

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS