RSS

Czarna magia i biała magia. Różnice

czarna magia i biała magia

Kiedy sięgasz do istoty białej energii (w ten sposób rzucane są zaklęcia białej magii), istota waży twoją duszę, sprawdzając ją pod kątem miłości, dobroci i pragnienia uszczęśliwienia drugiej osoby. Jeśli istota nie znajdzie którejkolwiek z tych rzeczy, po prostu odchodzi. Jedyne, co wskazuje na jego obecność, to kołyszący się płomień świecy, podczas gdy nic ci się nie dzieje, z wyjątkiem faktu, że twoje zaklęcie zawodzi.

Kiedy masz do czynienia z jednym z zaklęć miłosnych czarnej magii, które mają być rzucone w domu, pojawia się czarna istota i waży twoją duszę, aby sprawdzić, czy nie ma ciemności i zła. Ta istota przychodzi, aby karmić się twoją energią. Jednak bardzo często nie daje nic w zamian za energię, którą pochłania.

Dostaję wiele wiadomości zaczynających się następująco : „Próbowałem rzucić zaklęcie miłosne czarnej magii, ale nie udało mi się. Ale potem zachorowałem… ”lub„ Próbowałem rzucić jedno z zaklęć miłosnych czerwonej świecy, które znalazłem w książce z poradami czarnej magii. Zaklęcie nie zadziałało, ale po około tygodniu zdałem sobie sprawę, że coś jest nie tak. Straciłem rozum… ”Takie listy dowodzą, że zaklęcia czarnej magii są bardzo niebezpieczne i nigdy nie wolno ich rzucać w domu. Podmiot, do którego dzwonisz, nie opuści cię, dopóki nie znajdzie kolejnej ofiary. Jeśli okażesz się na to zbyt twardy, przejdzie na jednego z twoich bliskich, na przykład twojego dziecka, twojej starej babci lub jednego z twoich rodziców.

Czasami zła istota może przez chwilę być w ukryciu, po tym, jak nie udało jej się uzyskać tego, czego chciała. Po chwili się zakochujesz, ożenisz i założysz rodzinę. Twoje życie wydaje się idealne. To wtedy zła istota atakuje ciebie lub członków twojej rodziny, zamieniając twoje życie w piekło.

Jak robić czarną magię miłosną w domu

Moi czytelnicy często mnie pytają, dlaczego nie mówię im, jak robić w domu zaklęcia miłosne z czarnej magii. Jako  praktykująca magię nie mogę tego zrobić, wiedząc, że takie zaklęcia rzucane w domu obrócą się przeciwko moim czytelnikom.

Każdy praktykujący czarną magię jest wojownikiem walczącym codziennie ze złymi istotami i własnymi wadami, aby zachować swoją integralność. Jeśli przegrają, oszaleją tracąc kontakt z rzeczywistością. Zła istota może również zaatakować praktykującego magię, powodując zmiany osobowości wskazujące na opętanie przez demony, lub może to zrujnować ich zdrowie i umrze na jakąś poważną chorobę w ciągu kilku miesięcy.

Praktykujący czarną magię podejmują duże ryzyko, ale to jego wybór. Poza tym przez całe życie doskonalą swoje umiejętności walki. W ten sposób praktykujący czarną magię rzucają swoje pierwsze proste zaklęcie czarnej magii po wielu latach treningu, co nadal wiąże się z dużym ryzykiem, ponieważ aby stać się naprawdę potężnym praktykującym czarną magię, należy uczyć się i praktykować magię przez co najmniej 10 lat.

Ludzie, którzy nie są zawodowymi wróżbitami czy wróżkami, uważają, że zaklęcia nie są niebezpieczne. Znajdują w Internecie losowe zaklęcia miłosne czarnej magii i rzucają je, skazując się na wieczne cierpienie lub dobrowolnie przysięgając wierność siłom zła.

Nie chcę być jedną z tych osób, które promują swoją witrynę internetową za pomocą przepisów czarnej magii. Po pierwsze, jestem już dość zanana jako wróżka. Po drugie, ja praktykuję magię, aby pomagać ludziom, ale nie szkodzić im, i to się nigdy nie zmieni. Ja zawsze zalecam białą magie - która jest równie skuteczna. Choć przy tym znacznie bardziej czasochłonna. 

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS