RSS

Jak wyjść z długów? Rytuał na pieniądze

Wychodzenie z długów może przebiegać w różny sposób. Wiele zależy przecież on kwoty jaką jesteśmy dłużni. Jedyni wyjeżdżają za granice w celu zarobienia większej ilości pieniedzy - inni grają w LOTTO mając nadzieje, że szczęście im dopisze i dzięki wysokiej wygranej spłacą długi i zaczną żyć normalnie.  Istnieje też grupa osób, która postanawia założyć własny biznes (często jeszcze bardziej się zadłużając) Jeszcze inni próbują dług umorzyć np. upadłość konsumencka. 

 Nieważne jaką drogę ty wybierzesz  jedno jest pewne - przyda ci się sporo szczęścia czy, to w pracy czy biznesie, a nawet w LOTTO. Szczęście w sferze finansowej albo się ma - albo się go nie ma. Kiedyś ci się wiodło - ale szczęście nie trwa wiecznie.

Dlatego jako wróżka oferuje rytuały na szczęście w finansach oraz w sferze zawodowo-biznesowej.  Nieważne co zrobisz - bez szczęścia i przychylności innych ludzi twój wysiłek może pójść na marne. Rytuał nie sprawi, że pieniądze spadną z nieba. Pomoże ci podejmować mądre decyzje - sprawi, że inne osoby np. urzędnicy będą przychylniej patrzeć na Ciebie. Doda ci siły oraz determinacji aby skutecznie wychodzić z długów. Ale najważniejsze - sprawi, że szczęście znów zacznie ci dopisywać.  Znajdziesz bardzo dobrą pracę lub uzyskasz nieoczekiwaną pomoc od obcej osoby lub rodziny. Wszystko jest możliwe kiedy szczęście jest po naszej stronie. 

Jak przebiega taki rytuał?

Abym mogła wykonać taki rytuał potrzebuje twoje zdjęcie - datę urodzenia oraz imię.

Na podany przez Ciebie adres wysyłam 5 kadzideł oraz amulet. 

Na wcześniej umówiony termin i godzinę - ty odpalasz codziennie wieczorem np. o godzinie 19 jedno kadzidło.  Powtarzasz to każdego dnia.  Amulet natomiast wkładasz do portfela i nosisz go w nim cały czas. 

W czasie kiedy ty zapalasz kadzidło - ja wykonuje rytuał w twojej intencji. Każdy taki rytuał trwa u mnie 2 godziny. 

Po zakończonym rytuale wysyłam tobie podsumowanie oraz zdjęcie na potwierdzenie, że taki rytuał się odbył. Na zdjęciu tym będzie widoczne twoje zdjęcie - więc bez obaw. Nie wysyłam wszystkim osobom tego samego. U mnie masz gwarancje, że rytuał się odbył.

Efektów należy się spodziewać w ciągu 1-2 miesięcy od zakończenia rytuału. 

Zapraszam do kontaktu wszystkich zainteresowanych osób, które potrzebują wsparcia. wrozkadobra1@gmail.com  

Wszystkie zdjęcia i filmy na tej stronie są mojego autorstwa - zakaz umieszczania na innych stronach. (wiele "wróżek" kradnie zdjęcia i umieszcza je na portalach ogłoszeniowych przedstawiając się nimi)


  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS