RSS

Talizman na pieniądze - amulet na poprawę finansów

Szanowni Państwo - Nazywam się Elżbieta Sobczyk i zajmuje się wróżbiarstwem za pomocą kart tarota oraz magią. Talizmany i amulety możemy kupić dziś w wielu marketach - na allegro lub w chińskich sklepie. Jeśli jednak oczekujecie faktycznego działania talizmanu zachęcam wszystkich do zakupu talizmanów u osób, które talizmanami się zajmują na co dzień. Ja jestem jedną z tych osób właśnie :)  

W mojej ofercie posiadam talizman - amulet na pieniądze - poprawę finansów - dobrobyt. Jednak w odróżnieniu do wielu ofert talizmanów w internecie jako jedyna ładuje energetycznie każdy taki amulet dla moich klientów. U mnie nie kupujecie Państwo kawałka blaszki. Amulet, który widzicie na poniższej fotografii został wyprodukowany w Polsce. Nie w wielkiej fabryce w Chinach  - został stworzony ręcznie.  Każdy amulet przed wysyłką ładuje energetycznie - do tego potrzebuje imię, datę urodzenia  oraz zdjęcie przyszłego posiadacza talizmanu. Po wykonaniu rytuału - wysyłam zdjęcie potwierdzające na którym będzie widoczny amulet oraz zdjęcie przyszłego posiadacza obok. (Podobne jak te powyżej)

Dzięki temu amulet na pieniądze będzie posiadać najwyższy stopień działania. Amulet ten od początku do końca jest tworzony z pasją i wiedzą na temat magii. Kupując ten amulet macie Państwo gwarancje posiadania najlepszego amuletu. 

Amulet należy nosić w portfelu. 

 Koszt tego amuletu to 60 zł - przesyłka Pocztą Polska lub do paczkomatu InPost  - GRATIS. Proszę mieć na uwadze, że do każdego amuletu wykonywany jest rytuał . Wszystko, to w cenie 60 zł.  Czas realizacji 2-4 dni.

Aby zamówić talizman proszę o kontakt wrozkadobra1@gmail.com

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS