RSS

Skuteczne spętanie miłosne

Zamawiając spętanie miłosne chcemy aby ono było skuteczne. Zazwyczaj taki rytuał, to koszt kilkuset złotych więc i kwestie finansowe są tutaj bardzo ważne. Jako wróżka całkowicie zdaje sobie sprawę, że jest to dla moich klientów duże obciążenie finansowe. Jednak w przypadku rytuałów cena jest adekwatna do czasu, który trzeba poświęcić na rytuał.  Niestety rytuały tego typu trwają minimalnie kilka wieczorów i razem może, to być nawet 25 - 30 godzin pracy. 

Czy rytuał spętania zawsze jest skuteczny?   

Wszystko zależy od wielu czynników. Na pewno najważniejszym czynnikiem jest, to kto zrobi ten rytuał.  W Internecie usługi rytuałów oferuje wiele wróżek i wróżbitów. Jak wybrać odpowiednią osobę? Na pewno warto zwrócić uwagę czy wróżka posługuje się swoim imieniem i nazwiskiem, ma zdjęcie lub wstawia jakieś filmy na youtube. Nieskromnie napisze, że ja do nich należę.  Ale jest jeszcze kilka innych wróżek, które również nie boją pokazać się innym. Zauważyłam że w Internecie jest dużo stron "wróżek" które nawet nie mają swojego zdjęcia  na stronie. Chcą być anonimowe - ciekawe dlaczego? To już pozostawiam wam.

Gdy otwierałam swoją stronę 5 lat temu www.twojawrozka24.pl w sieci była tylko jedna wróżka oprócz mnie. Teraz jest dziesiątki. Warto więc skorzystać z usługi wróżki, która ma pewien staż. Ale w moim przypadku jest również staż "nie internetowy" - bo wcześniej wykonywałam wróżby oraz spętania przyjmując klientów u siebie w domu.

Przed rytuałem jestem wstanie ocenić jakie mamy szanse na powodzenie. Dlatego zachęcam zawsze do napisania mi bardziej szczegółowo - kim jest dla ciebie ta osoba, na którą ma być wykonane spętanie miłosne. Czy łączyła was kiedy miłość - a moze to twój przyjaciel lub kolega z pracy. Ile czasu się znacie. Tego typu szczegóły ułatwią mi ocenę i dopiero wtedy jestem wstanie określić ile czasu rytuał musi trwać oraz jaki będzie jego koszt. 

W tym miejscu zapraszam do kontaktu wrozkadobra1@gmail.com  Napisz do mnie wiadomość w celu uzyskania większej ilości informacji oraz wyceny rytuału spętania

Skuteczność gwarantowana?

Znalazłam w sieci takie ogłoszenia np. na olx czy facebooku. Czy można zagwarantować skuteczność rytuału spętania? Ktoś kto tak pisze jest kompletnie nie poważny i takich ogłoszeń należy unikać. Zazwyczaj kończy się, to brakiem kontaktu zaraz po wykonanym przelewie.  Czy lekarz może wam zagwarantować, że po wizycie będziecie zdrowi? Lekarz na pewno zrobi wszystko co w jego mocy aby pomóc, ale nie mamy gwarancji, że nam pomoże. W przypadku grypy - na 90 % przepisane leki pomogą - choć i tego pewni być nie możemy. A przecież są znacznie poważniejsze choroby - czasem nie uleczalne. Ale czy, to oznacza, że lekarz jest bezsilny? Czasem potrzeba kilku wizyt i różnych leków - czasem potrzebna jest operacja. Tak samo i w przypadku rytuałów - ja nigdy nikomu nic nie gwarantuje. Moją gwarancja jest, to że poświęcę swój czas i zrobię wszystko co w mojej mocy aby tobie pomóc. Przeprowadziłam dziesiątki rytuałów spętania - około 80 % z nich zadziałało - 20 % nie zadziałało.  Ale nawet w przypadkach niepowodzenia nigdy żadna osoba nie miała do mnie pretensji - bo od początku  opieram relacje z klientem na szczerości oraz prawdziwe. Jak coś mogę zrobić i uważam ze jestem w stanie pomóc - to z chęcią to robię. Gdy widzę, ze szanse są małe - informuje klientów że możemy spróbować - ale będzie bardzo trudno. 

Rytuał spętania jednak najskuteczniejszy 

Z pośród wielu innych rytuałów miłosnych - rytuał spętania cechuje się największą skutecznością. Nawet rytuał egipski czy tzw rytuał krwi ma mniejszą skuteczność. kolejna zaletą jest jego bezpieczność. Nie wywołuje on skutków ubocznych  i jest wykonywany za pomocą technik białej magii. Więc nie trzeba się obawiać złych mocy lub nieszczęść. Rytuał spętania jest bardzo uniwersalny i najpopularniejszy. Dlatego jest świetnym sposobem aby odzyskać utraconą miłość lub rozkochać w sobie osobę na której nam zależy. Nie bój się więc z niego skorzystać gdy serce ci tak podpowiada. Miłość czasem trzeba wywalczyć :) 

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS