RSS

Wróżka Jawor - którą wybrać?


Miło mi powitać mieszkańców Jawora na mojej stronie internetowej. Nazywam się Elżbieta Sobczyk i od 15 lat zajmuję się stawianiem tarota jako wróżka Mira. Na początku obawiałam się, że wróżby przez internet mogą nie być tak skuteczne i dobrze sprawdzalne, jak wróżenie tradycyjne. Moje obawy okazały się bez podstawne - tarot przez internet ma taką samą skuteczność jak stawiany w salonie wróżbiarskim.

Zalety tarota przez internet

Moim zdaniem usługa tarota powinna być tam, gdzie mieszkają potrzebujący wróżenia ludzie. Moi klienci porozjeżdżali się po świecie, ale cały czas prosili mnie o postawienie tarota przez internet lub telefon. Po kilku próbach nabrałam pewności, że wróżby przez internet sprawdzają się tak samo, jak tarot w salonie. Wkładam we wróżby całe serce. Wróżba przez internet to znacznie tańsza usługa niż wróżenie w cztery oczy  

Jak zamówić tarota przez internet?

W Jaworze nie ma profesjonalnych tarocistów. Dzięki usłudze internetowej nie trzeba wychodzić z domu, aby sprawdzić swoją przyszłość. Wystarczy wysłać e-mail z opisanym problemem lub napisać pytania. Zapytam karty i przekaże ci, jak potoczy się twój los. Większość klientów korzysta z moich usług regularnie. Oznacza to, że zdaniem tych osób moje wróżby wykonywane przez internet są skuteczne i sprawdzają się w dużym stopniu. Przez internet można dokonać płatności za wróżbę. Być może po zakończeniu pandemii, będzie można znów spotykać się w cztery oczy. Jak na razie nie planują ponownego otwarcia salonu wróżb, ale serdecznie zapraszam do śledzenia mojego profilu na Facebooku.

Dzięki tarotowi przez internet mieszkańcy Jawora mogą poznać swoją przyszłość nawet na kwarantannie. Nie trzeba wychodzić z domu. Wróżba z tarota postawiona przez internet sprawdza się tak samo, jak wróżenie z kart w cztery oczy. To dobry sposób, żeby poznać swoją przyszłość, zwłaszcza w tak niepewnych czasach, jak okres pandemii. W takim czasie trudno o optymizm, a dobra wróżba może bardzo poprawić nastrój człowieka i dać nadzieję na lepszą przyszłość.

Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty zapraszam do zakładki CENNIK ZAMÓW

Najwięcej osób korzysta z wróżby "5 pytań" koszt to 62 zł. W tej cenie możesz napisać do mnie wiadomość (e-mail) w którym sformułujesz 5 konkretnych pytań. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia oraz innych osób. Należy podać twoje imię oraz datę urodzenia. Ja wróżbę wykonuje w ten sam dzień lub w dzień kolejny - po wykonaniu wróżby szczegółowo opisuje, to co karty mi pokazały na zadane pytania.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS