RSS

Wróżka Londyn - dla Polaków w UK


Miło mi powitać wszystkich Polaków mieszkających w Londynie oraz całym UK na mojej oficjalnej stronie. Nazywam się Elżbieta Sobczyk i zachęcam was do skorzystania z moich wróżb online. Choć sama nie mieszkam w Londynie, to kiedyś i ja miałam okazje żyć na emigracji.  Wiem jak bardzo potrzebujecie kontaktu z polską - polskim jedzeniem - polską kulturą - ale i polską wróżką :)

Na chwile obecną wiem, że trudno o dobrą polską wróżkę w Londynie - jest kilka osób które zajmują się tarotem, ale bardziej hobbystycznie i trudno mi powiedzieć czy wróżby tych osób się sprawdzają. Jednak zachęcam was do kontaktu ze mną - wróżbami zajmuje się od ponad 15 lat. Najpierw jako wróżka stacjonarna - potem poszłam z duchem czasu i przeniosłam się również do internetu.  Zapewniam was moi drodzy, że wróżby wykonywane na odległość są tak samo skuteczne! Do takich wróżb podchodzę pełną powagą oraz maksymalnym zaangażowaniem. Około 80 % moich klientów to osoby, które zamawiają wróżbę regularnie - a to najlepszy wyznacznik jakości oraz rzetelności moich wróżb  

Jak zamówić wróżbę będąc z Londynie lub innym mieście w UK

Największą popularnością   w mojej ofercie cieszą się wróżby tzw. "5 pytań" 

Koszt takiej wróżby wynosi 62 zł - możecie w tej cenie napisać mi 5 pytań. Pytania mogą dotyczyć różnych sfer życia ora innych osób. Możecie zadać dowolne pytania - najlepiej aby były precyzyjne. Choć na ogólne również odpowiem.  Następnie wraz pytaniami podajcie swoje imię, datę urodzenia. Wszystko należy wysłać na mojego e-maila  Wróżbę wykonam dla was w ten sam dzień lub dzień kolejny.  Odpowiem wam  pełnym zdaniem - podam wskazówki  - postaram się napisać jak najwięcej  na zadane pytania. Nie tylko "tak lub nie" 

Dodatkowo dla osób zamieszkających inne kraje wprowadziłam alternatywne sposoby płatności. akceptuje PayPal - przekazy typu Western Union. Jeśli chcecie skorzystać z takiej formy płatności proszę najpierw się skontaktować ze mną i to uzgodnić. 

Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty zapraszam do zakładki CENNIK ZAMÓW

>

Londyn wróżka - wróżby online 

Wiem jak trudne potrafi być życie z dala od domu - dlatego nie bójcie się zapytać wróżki  o waszą przyszłość. Z chęcią sprawdzę jak  będzie się przedstawiać wasza sytuacja zawodowa. Lub czy wasza przyszłość jest związana z "wyspami" a może czeka was powrót do Polski? Wiele osób mieszkających z Londynie zastanawia się nad powrotem do kraju - boją się jednak czy sobie poradzą. Tarot na to pytanie oraz wiele innych jest wstanie odpowiedzieć i do dość szczegółowo. Dlatego przed tak ważnymi decyzjami dobrze jest skorzystać z usług wróżki. Jeśli do tej pory nie odnalazłeś/odnalazłaś dobrej wróżki w Londynie zachęcam gorąco do zamówienia wróżby na mojej stronie  :)   • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS