RSS

Wróżka Sulejówek - zapytaj kart tarota

Wróżka Sulejówek

Witam wszystkich miłośników wróżb na mojej oficjalnej stronie internetowej, tutaj możecie uzyskać postawienie tarota w każdej ważnej dla Was sprawie. Od teraz nie musisz szukać wróżki w mieście Sulejówek ani nawet jeździć do większego miasta aby skorzystać z porady tarota u profesjonalistki.

Tarot w mieście Sulejówek w końcu na wyciagnięcie ręki

 Przez 15 lat stawiałam tarota stacjonarnie. Jednak zauważyłam, że przez 15 lat wiele się zmieniło - moi stali klienci rozjechali się po świecie, ale dzwonili i pisali e-maile, że potrzebują tarota. Dlatego zdecydowałam o przeniesieniu swoich usług w całości do internetu. Wróżba online jest dostępna dla wszystkich, którzy korzystali wcześniej z mojego salonu lub są nowymi klientami, bez względu na to, gdzie mieszkają. Na początku obawiałam się, że usługi  przez internet, mogą nie być wiarygodne, ale osoby, które z nich korzystają zawiadamiały mnie, że wróżby się sprawdzają i polecają moje usługi na profilu na Facebooku. Teraz mam już pewność, że wróżby wykonywane na odległość są tak samo skuteczne, jak wykonywane tradycyjnie na żywo. 

Usługi przez internet sprawiły, że piszą do mnie Polscy, mieszkający w różnych krajach. Pandemia, która obecnie przetacza się przez Polskę, Europę i świat utwierdziła mnie w przekonaniu, że przeniesienie działalności do internetu było najlepszą decyzją. Mogę bezpiecznie stawiać tarota i pomagać ludziom, którzy chcą poznać swoją przyszłość. W tak niepewnych czasach więcej osób chce znać przyszłość i nie chce zdawać się na ślepy los. Moja strona internetowa to miejsce, w którym można poprosić o wróżbę, a usługa jest tańsza od wróżenia tradycyjnego.

Wszystkich zainteresowanych wróżbami zapraszam także do śledzenia mojego Facebooka. W swoje wróżby wkładam całe serce, a tarot online ma taką samą sprawdzalność, jak wróżba tradycyjna. Tarot przez internet jest wygodny – nie trzeba wychodzić z domu, żeby skorzystać z usługi. Gwarantuję absolutną dyskrecję.

Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty zapraszam do zakładki CENNIK ZAMÓW

Najwięcej osób korzysta z wróżby "5 pytań" koszt to 62 zł. W tej cenie możesz napisać do mnie wiadomość (e-mail) w którym sformułujesz 5 konkretnych pytań. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia oraz innych osób. Należy podać twoje imię oraz datę urodzenia. Ja wróżbę wykonuje w ten sam dzień lub w dzień kolejny - po wykonaniu wróżby szczegółowo opisuje, to co karty mi pokazały na zadane pytania.

Sulejówek Wróżka


  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS