RSS

Wróżka Lubartów - poznaj przyszłość z kart

Lubartów Wróżka
Czy można skorzystać z porad wróżki bez wychodzenia z domu? Oczywiście, że tak. Wszystkie usługi są dostępne w globalnej sieci, również stawianie tarota. W czasie pandemii obecność tarota przez internet ma szczególne znaczenie – daje ludziom nadzieję, że będzie lepiej i czeka daną osobę wiele dobrych rzeczy w życiu. Nazywam się Elżbieta, od 15 lat układam tarota jako wróżka Mira i zapraszam wszystkich mieszkańców Lubartowa do skorzystania z mojej oferty i zapytania o przyszłość kart tarota

Miasto Lubartów - brak wróżek to nie problem

Przez 15 lat prowadziłam swoją firmę – działalność wróżbiarską na mieście. Zauważyłam, jak wiele zmian zaszło w tym czasie w życiu społecznym – ludzie coraz częściej korzystają z usług internetowych, bo cenią wygodę i możliwość wyboru spośród wielu propozycji. Sporo moich klientów wyprowadziło się Lubartowa, ale nadal chcą korzystać z usług tarocistki Lubartów. Dlatego teraz oferuję stawianie tarota przez internet. Mogę zapewnić wszystkich, że wróżby wysłane przez to wielkie społeczne medium, jakim jest internet, są tak samo skuteczne, jak tradycyjne. Przekonało się o tym wiele osób, które już skorzystały z usług tarocistki przez internet i wracają po kolejne wróżby, bo poprzednie sprawdziły się i pomogły im w życiu. Cieszę się, kiedy słyszę, że tarot przez internet wzbudza zainteresowanie, a ludzie nabierają zaufania do tej formy wróżb. Jest to świetny sposób, żeby sprawdzić, co przyniesie los. W wielu mniejszych miastach nie ma profesjonalnych salonów wróżbiarskich, a na pewno jest na nie spore zapotrzebowanie. Wróżka przez internet wypełnia lukę.

Jeżeli chcesz sprawdzić swoją przyszłość zapisaną w kartach tarota, to napisz e-mail, opisz swój problem lub zadaj pytanie. Postawię karty i odpowiem. Otrzymasz wróżbę w odpowiedzi na e-mail. Usługę można opłacić przez internet. Karty tarota pomogły wielu osobom. Tarocistka zachowuje dyskrecję, więc nawet trudne sprawy zostaną zachowane w tajemnicy między klientem a wróżką.

Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty zapraszam do zakładki CENNIK ZAMÓW

 Najwięcej osób korzysta z wróżby "5 pytań" koszt to 80 zł. W tej cenie możesz napisać do mnie wiadomość (e-mail) w którym sformułujesz 5 konkretnych pytań. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia oraz innych osób. Należy podać twoje imię oraz datę urodzenia. Ja wróżbę wykonuje w ten sam dzień lub w dzień kolejny - po wykonaniu wróżby szczegółowo opisuje, to co karty mi pokazały na zadane pytania.

Wróżka Lubartów

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS