RSS

Wróżka Grajewo - tarot w twoim mieście

Wróżka z Grajewa - zamów tarot

W roku 2020 świat się zatrzymał – epidemia koronawirusa ograniczyła aktywność i wychodzenie z domu. Wiele usług przeniosło się do internetu, także tak ważne dla społecznego życia, jak: porada lekarska, czy edukacja. Również usługi wróżbiarskie znalazły swoje miejsce w globalnej sieci. Mam na imię Elżbieta. Od 15 lat zajmuję się stawianiem tarota jako wróżka Mira. Zapraszam mieszkańców Grajewa do skorzystania z moich usług wróżbiarskich.

Wróżby na odległość szansą dla mieszkańców Grajewa

Przez 15 lat jako tarocistka  stawiałam tarota w swoim salonie wróżb. Wydawało się mi, że nie można wróżyć na odległość, że musi być kontakt wzrokowy między mną, a osobą, która przyszła po wróżbę. Świat się zmienia – wielu moich klientów wyjechało z miasta, dzwonili do mnie, pisali e-maile z prośbą o postawienie tarota na odległość. Potrzebowali wsparcia w różnych życiowych sytuacjach, spojrzenia w karty, ale odległość i różne obowiązki uniemożliwiały im kontakt osobisty z tarocistką w Grajewie. Dlatego zdecydowałam się, że przeniosę swoją działalność do internetu, choć na początku obawiałam się, czy tarot przez internet będzie tak samo skuteczny, jak stawiany stacjonarnie. Szybko okazało się, że wróżby internetowe mają taką samą sprawdzalność, jak tradycyjne. Moi klienci piszą kolejne e-maile z prośbą o powróżenie. Wróżby  online to opcja tańsza od wróżb w salonie i dostępna dla wszystkich mieszkańców Grajewa oraz całego kraju. Teraz każdy może sprawdzić swój los i zobaczyć, czy moje słowa sprawdzą się i jak zmienią jego/jej życie.

Wróżby przez internet to oferta dla każdego, kto chce zobaczyć, co przyniesie los, a nie znalazł w swoim mieście dobrego tarocisty. Przyszłości nie trzeba się bać, wystarczy ją poznać. Karty tarota odkrywają tajemnicę – mogą uspokoić obawy lub przygotować człowieka na trudne momenty w życiu. Tarot pomógł wielu osobom. Nie ma w nim nic niebezpiecznego – to przyszłość czytana z kart. Jestem wróżką z dużym doświadczeniem - nie obawiaj się więc wróżb wykonywanych przez internet bo wkładam to tyle samo serca. 

Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty zapraszam do zakładki CENNIK ZAMÓW

Najwięcej osób korzysta z wróżby "5 pytań" koszt to 80 zł. W tej cenie możesz napisać do mnie wiadomość (e-mail) w którym sformułujesz 5 konkretnych pytań. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia oraz innych osób. Należy podać twoje imię oraz datę urodzenia. Ja wróżbę wykonuje w ten sam dzień lub w dzień kolejny - po wykonaniu wróżby szczegółowo opisuje, to co karty mi pokazały na zadane pytania.

Wróżka Grajewo - wróżby przez internet  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS