RSS

Wróżka Piastów - która najlepsza?

Bardzo jest mi miło powitać sympatyków wróżbiarstwa na mojej stronie internetowej i zaproponować Państwu zupełnie nowe usługi tarota przez internet. Mieszkańcy Piastowa i okolic w końcu mają miejsce, gdzie mogą zapytać o swoją przyszłość bez wychodzenia z domu. Tarot przez internet to wielki przełom we wróżbiarstwie.

Nowe możliwości

Od 15 lat zajmuję się tarotem, pomogłam wielu osobom. Ludzie do mnie wracają, bo wiedzą, że moje wróżby spełniają się i mogą dzięki im zaplanować swoją przyszłość. Wiele osób los rzucił daleko od Piastowa, a potrzebują postawienia tarota. Takie osoby prosiły o usługę internetową lub telefoniczną. Dlatego zdecydowałam się na zmianę profilu działalności ze stacjonarnej na internetową. Dzięki temu nawet w czasie epidemii mogę służyć ludziom poradą na podstawie tego, co widzę w kartach. Wróżka z Piastowa pomaga mieszkańcom miasta i osobom z innych części kraju. Dzięki internetowi, nikt kto potrzebuje wróżby nie zostanie bez usługi. Tarot przez internet Piastów działa mimo ograniczeń epidemiologicznych, ponieważ nie dotyczą one usług oferowanych przez internet.

 

Pewna wróżba

Z opinii moich klientów, którzy proszą o kolejne wróżby, wynika, że to co widzę w kartach, sprawdza się i ludzie są bardzo zadowoleni z usługi – wiele osób znajduje pocieszenie w dobrej wróżbie. Są także usługobiorcy, którzy dzięki tarotowi lepiej przygotowali się na trudne momenty w życiu. Tarot nie kłamie, nie koloryzuje rzeczywistości – pokazuje dobre rzeczy, jak i gorsze, a nawet tragiczne momenty, które mogą spotkać człowieka. Dlatego wróżby z tarota to najpewniejszy rodzaj przepowiadania przyszłości. Karta zawsze mówi prawdę.

Tarocistka z Piastowa daje gwarancję spełnienia się wróżby. Wystarczy wysłać e-mail, aby poznać swoją przyszłość, czy uzyskać pomoc w rozwiązaniu trudnego problemu życiowego. Tarot daje nadzieję, że trudny okres w życiu niebawem dobiegnie końca, a nadzieja pomaga przetrwać najgorsze chwile. Dokładne informacje o tym, jak skorzystać z usługi można przeczytać na stronie.

Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty zapraszam do zakładki CENNIK ZAMÓW

Najwięcej osób korzysta z wróżby "5 pytań" koszt to 62 zł. W tej cenie możesz napisać do mnie wiadomość (e-mail) w którym sformułujesz 5 konkretnych pytań. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia oraz innych osób. Należy podać twoje imię oraz datę urodzenia.  Ja wróżbę wykonuje w ten sam dzień lub w dzień kolejny - po wykonaniu wróżby szczegółowo opisuje, to co karty mi pokazały na zadane pytania.
  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS