RSS

Wróżka Bartoszyce - wybierz najlepszą

Witam na mojej stronie mieszkańców Bartoszyc oraz okolic tego miasta. Nazywam się Elżbieta – od lat jestem bardziej znana jako wróżka Mira. Oferuję usługi wróżenia przez internet. Mogę Państwa zapewnić, że wróżby przez internet, na odległość mają taką samą skuteczność, jak wykonywane na żywo.

Od 15 lat zajmuję się stawianiem tarota. Kiedyś robiłam to stacjonarnie. Zauważyłam, że przez lata świat bardzo zmienił się i w moim życiu też zaszły spore zmiany – przeprowadziłam się, a moi stali klienci porozjeżdżali się po świecie, ale nadal potrzebują mojej pomocy i chcą, żebym pomogła im przez telefon lub internet. Choć obawiałam się trochę o to, czy moje wróżby internetowe będą dla mieszkańców Bartoszyc tak samo skuteczne, to przekonałam się, że nie ma znaczenia, czy wróżę przez internet, czy bezpośrednio na oczach klienta. Moje wróżby mają taką samą skuteczność i pomagają ludziom w podejmowaniu decyzji życiowych.

 Świadomość, że mogę skutecznie pomagać przez internet to dla mnie bardzo duża ulga. Dzięki temu mogę wspomagać tarotem mieszkańców całej Polski. Dziś ludzie nie mają czasu na umawianie się do wróżki w Bartoszycach, o wiele prościej jest skorzystać z internetu. 

Przez internet, bez ograniczeń 

Wróżby przez internet mają bardzo dużą zaletę – znika strach przed wróżką i obawa, jak zostanie odebrane przez znajomych chodzenie do wróżki. Aktualnie prowadzę działalność wróżbiarską w całości przez internet, ponieważ jest to znacznie prostszy i tańszy sposób stawiania wróżb. W swoją pracę- stawianie tarota wkładam całe serce, dlatego internauta nie musi obawiać się korzystania z wróżb internetowych. W Bartoszycach trudno znaleźć usługę tarocisty na wysokim poziomie. Moja wróżba przez internet spełni Państwa oczekiwania i pomoże w ważnych momentach w życiu.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z internetowych wróżb wszystkich mieszkańców Bartoszyc oraz okolic i odmienienia swojego życia. Wróżba tarocistki pomaga podjąć mądre, życiowe decyzje i chroni przed błędami, które mogą wiele kosztować.

Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty zapraszam do zakładki CENNIK ZAMÓW

Najwięcej osób korzysta z wróżby "5 pytań" koszt to 62 zł. W tej cenie możesz napisać do mnie wiadomość (e-mail) w którym sformułujesz 5 konkretnych pytań. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia oraz innych osób. Należy podać twoje imię oraz datę urodzenia. Ja wróżbę wykonuje w ten sam dzień lub w dzień kolejny - po wykonaniu wróżby szczegółowo opisuje, to co karty mi pokazały na zadane pytania.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS