RSS

Wróżka Zambrów - wybierz najlepszą

Dobra wróżka miasto Zambrów

Przyszło nam żyć w czasach trudnych, pełnych stresu, niepewności o jutro, w czasach, które przyprawiają o smutek, nieraz o depresję. Wiele osób obawia się o swoją przyszłość, ma wątpliwości co do sensu życia i szuka, chociaż iskierki nadziei. Dobrym pomysłem w takiej sytuacji jest skorzystanie z pomocy wróżki, która nikogo nie ocenia, nie proponuje doskonałych rozwiązań, tylko sprawdza w kartach, co przyszykował los. Mam na imię Elżbieta i od 15 lat zajmuję się stawianiem tarota, jako wróżka Mira. 

Tarot przez internet – najlepszy sposób dla mieszkańców Zambrowa

Przez 15 lat prowadziłam stacjonarne usługi stawiania tarota – spotykałam się z ludźmi w cztery oczy, zaglądałam w karty i sprawdzałam, co powiedzą. Zauważyłam, że świat się zmienia, a wiele aspektów naszej działalności przenosi się do internetu. Wszystkie usługi dostępne są w internecie, nawet porady lekarskie. Wiele osób, które wyprowadziły się z mojego miasta, chciały dalej korzystać z usług tarocistki. Odbierałam telefony i zapytania na e-mail o wróżby. Zapotrzebowanie na tarota przez internet, o którym dali mi znać moi klienci, sprawiło, że postanowiłam spróbować i przeniosłam się do wirtualnego świata. Zapewniam wszystkich, że wróżby tarocistki  przez internet są tak samo skuteczne, jak postawienie kart w kontakcie osobistym z drugim człowiekiem. Dodatkową zaletą wróżb internetowych jest niższa cena usługi i dostępność przez cały dzień, bez umawiania się na konkretną godzinę. W każdej chwili można napisać e-maila z opisem problemu lub pytaniem i opłacić usługę. Stawiam karty i wysyłam odpowiedź. W wielu mniejszych miastach trudno o profesjonalną tarocistkę. Niestety w mieście Zambrów jest problem z dostępem do profesjonalnej wróżki - dlatego zachęcam wszystkich mieszkańców Zambrowa do skorzystania z mojej oferty :) 

Wiele osób prowadzących taką działalność musiało ją zamknąć z powodu pandemii. Dlatego tarot przez internet, to dobry wybór dla kogoś, kto chce poznać przyszłość, a nie znalazł w swoim mieście takiej usługi. Teraz dostęp do tarocistki jest tak prosty, jak nigdy wcześniej. Kontakt następuje przez napisanie e-maila z opisem swojego problemu.

Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty zapraszam do zakładki CENNIK ZAMÓW

Najwięcej osób korzysta z wróżby "5 pytań" koszt to 80 zł. W tej cenie możesz napisać do mnie wiadomość (e-mail) w którym sformułujesz 5 konkretnych pytań. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia oraz innych osób. Należy podać twoje imię oraz datę urodzenia. Ja wróżbę wykonuje w ten sam dzień lub w dzień kolejny - po wykonaniu wróżby szczegółowo opisuje, to co karty mi pokazały na zadane pytania.

Zambrów zamów wróżbę  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS