RSS

Rozwód - co potem?

Witaj na mojej stronie. Nazywam się Elżbieta Sobczyk - jestem wróżką. Bardziej znana jako wróżka Mira. Pewnie zastanawiasz się jak może ci pomóc wróżka w sprawie rozwodowej :)

Czy wierzysz we wróżby, czy nie - 85% osób które skorzystały pierwszy raz z mojej porady skorzystało z mojej oferty po raz kolejny. A to oznacza że moje odpowiedzi były trafne i pomogły wielu osobom - bardzo często są to właśnie sprawy rozwodowe. Dużo osób podchodzi niechętnie do wróżb - a jednak i takie osoby stają  się często moimi stałymi klientami. Czasem warto dać  szanse - tym bardziej, że ceny moich wróżb nie są wygórowane. 

Jako wróżka mogę za pomocą kart sprawdzić m.in.

- Jak przebiegnie rozwód oraz podział majątku

- Na co uważać aby nie popełnić błędu

- Jak długo będą trwać formalności związane z rozwodem 

- Czy mąż/żona będzie stwarzać problemy podczas rozwodu i w dalszej przyszłości

- Czy poradzisz sobie po rozwodzie / finanse / mieszkanie

- Czy jeszcze się zakochasz i stworzysz udany związek - lub czy aktualny nieformalny będzie czymś na resztę twojego życia. 

- Co z dziećmi - jeśli je masz / kto przejmie opiekę i jak będą wyglądać wasze relacje. Czy po rozwodzie były mąż/żona będzie wykazywać zainteresowanie - czy będzie płacić alimenty. 

- No i najważniejsze - czy rozwód jest na pewno potrzebny - a może wasze relacje wkrótce ulegną poprawie?  Nastąpi jakaś zmiana?

Oczywiście, to ty zadajesz pytania - możesz zapytać o dowolną rzecz.

Moja podstawowa i najpopularniejsza oferta, to 5 pytań - koszt takiej wróżby wynosi 80 zł.  Więcej informacji znajdziesz w zakładce u góry CENNIK ZAMÓW  Pytania należy napisać na mojego e-maila - po wykonaniu wróżby odpisze odpowiedzi. Więc jest to wróżba tekstowa - nie przez telefon. Ale istnieje możliwość abym nagrała wideo na którym zarejestruje cały proces wróżenia oraz odpowiedzi.  

Taka forma wróżb jest najlepsza z kilku powodów. Nie trzeba się umawiać - możesz napisać w wolnej chwili. Tak samo i ja - nie wyobrażam sobie robić wróżby pod presją czasu - wróżba wymaga spokoju i skupienia oraz dobrego samopoczucia. Dzięki temu moje wróżby mają wysoką sprawdzalność - wykonuje ją w chwili kiedy mam na to ochotę. Nie traktuje tego jak pracy, którą trzeba odbębnić. To jest dla mnie cały czas pasja i przyjemność. 

Pamiętaj - zmawiając u mnie wrózbę masz pewność, że odpowiem na twoje pytania i nie będzie to wygenerowana wiadomość - tak jest to w przypadku wróżb SMS. To jest moja prywatna strona - nie należę do żadnej dużej firmy czy spółki. Nie współpracuje z innymi stronami czy telewizjami.  

Posiadam oficjalne konto na Facebooku  możesz tam się ze mną skontaktować również. Posiadam też kanał na YouTube   - ostatnio rzadko coś tam wrzucam. 

Pytania o sferę miłosną czy właśnie  kwestie rozwodowe - to moja specjalizacja. Zanim podejmiesz tak poważną decyzje, która może zaważyć nad twoim przyszłym życiem i jego stabilizacją, warto zapytać kart co one maja do powiedzenia. Zrobię wszystko co w mojej mocy aby ci pomóc. Zachęcam do kontaktu :)  

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS