RSS

Zamów wróżbę przez telefon. Za darmo jedno pytanie


Uwaga - pierwsze pytanie zupełnie za darmo. Bez haczyków. Przeczytaj jak skorzystać.

Witaj. Na początku zachęcam Cię do obejrzenia tego krótkiego filmu, który znajduje się powyżej w którym wyjaśniłam kilka kwestii związanych z moimi wróżbami. To ważne więc proszę obejrzyj go - bo dzięki temu wszystko będzie jasne.

Wiele osób prosiło mnie o możliwość rozmowy przez telefon - więc jest już taka możliwość

 Jeśli chcesz abym wykonała dla Ciebie wróżbę przez telefon - to zadzwoń do mnie na numer 572 279 869  - jestem wróżką z powołania i pierwsze pytanie wykonam zupełnie za darmo. Jeśli telefon jest wyłączony - napisz meila z pytaniem wrozkadobra1@gmail.com

 Co ważne w odróżnieniu od telewizyjnych wróżek dzwonisz do mnie na normalny numer, a nie o podwyższonej opłacie 0700 za które trzeba płacić 30 zł za minute połączenia. Bez żadnych haczyków - jedno pytanie za darmo. Przy większej ilości pytań wycena  - 12 zł za pytanie płatność przelewem.
Pamiętaj wróżki w telewizji to tak naprawdę wielki biznes i nie liczy się tam dobro człowieka a kolejne smsy i telefony które przynoszą olbrzymi dochód telewizji. Zaufaj mi - normalnej wróżce której zależy na twoim szczęściu - ale z długim stażem i renomom. Dzięki temu masz pewność, że podejdę do twojej sprawy z sercem i zaangażowaniem.  Nie jestem anonimowa i nieznana - sprawdź o mnie opinie w internecie.   80 % moich klientów jest zadowolonych z moich usług. Co jak na wróżkę jest bardzo wysokim wskaźnikiem.

Zazwyczaj wykonuje wróżby miłosne - to jest moja specjalizacja - oczywiście nie tylko miłosne. Jeśli masz problem miłosny to nawet się nie zastanawiaj tylko dzwoń - szkoda czasu na czekanie bo być może to właśnie dziś trzeba podjąć ważną decyzje i jutro będzie za późno.

Jeśli nie chcesz rozmawiać przez telefon to zapraszam do skorzystania z wróżby przez e-mail. Możesz mi napisać pytania "tekstowo" a ja wykonam wrózbę i również "tekstowo" przekaże to co mi pokazały karty. Niektórzy wolą taką formę wróżenia - nie mam nic przeciwko.

Ogromna moc tarota sprawia, że przez wieki ludzie korzystają z tego rozwiązania w podejmowaniu najważniejszych decyzji w życiu. Przychodzą do mnie wszyscy, którzy stoją na życiowym rozdrożu. Nie wiedzą, co począć w swoim życiu. Wróżenie z kart jest nie tylko moją pracą, ale także pasją, którą z każdym dniem coraz bardziej rozwijam.
  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS