RSS

Wróżka Wrocław - zamów wróżbę

Dzień dobry - nazywam się Elżbieta Sobczyk. Jeśli szukasz wróżki z Wrocławia ta strona jest odpowiednim miejscem dla ciebie. Na mojej stronie może zamówić wróżbę przez internet - co jest bardzo wygodne. Napiszesz mi pytania na e-mail - a ja wciągu 24 godzin wykonam wróżbę i odpowiem na te pytania. Przekaże tobie co karty mi pokazały na zadane przez ciebie pytania.

Wróżka Wrocław

Czy jesteś z Wrocławia lub okolic a może mieszkasz za granicą i szukasz dobrej wróżki - nie ma to znaczenia. W dzisiejszych czasach wiele tradycyjnych usług zostało przeniesionych do internetu. Ja po wielu latach wróżenia w domu również zdecydowałam się na wróżenie przez internet. Dziś nie tylko wróżę dla mieszkańców Wrocławia ale i całej Polski.


Wróżby przez internet maja wiele plusów, a są skuteczne tak samo jak wróżba tradycyjna w 4 oczy.  Przede wszystkim są tańsze około 50 %. Nie musimy się umawiać ani dojeżdżać.  Nie ma stresu - niektóre osoby po prostu się wstydzą iść do wróżki. Taka forma przez internet daje wam więcej anonimowości oraz otwartości na opisanie mi waszych problemów.

Zapraszam do kontaktu i zamówienia wróżby wszystkich osób z Wrocławia, ale i innych miast Polski i świata - bo mam klientów nawet z tak odległych państw jak USA czy Australia.

Do wykonania wróżby potrzebuje imiona - daty urodzenia wszystkich osób o które zapytasz. Jeśli nie znasz dokładnej daty urodzenia podaj chociaż rok.  Zdjęcia również są mi pomocne. Tutaj możesz zamówić wróżbę  http://www.twojawrozka24.pl/2017/03/kontakt.html

Jeśli mas jakieś pytania pisz na wrozkadobra1@gmail.com 

Specjalna promocja dla mieszkańców Wrocławia

Dla wszystkich mieszkańców Wrocławia dodatkowe 2 pytania gratis! Napisz, że jesteś z Wrocławia i przy zamówieniu  5 pytań przysługuje ci 7 pytań zamiast 5. 

Zachęcam tez do obejrzenia moich filmów, które od czasu do czasu publikuje na YouTube

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS