Wróżby przez internet - najwyższa sprawdzalność

Witaj na mojej oficjalnej stronie internetowej. Przeczytaj ten tekst do końca a przekonasz się, że trafiłaś/trafiłeś na coś wyjątkowego. Często ludzie mi piszą, że odmieniłam ich życie.

 Zaznaczam na wstępie, że usługi wróżenia  możesz zamówić tylko na tej stronie. Nie posiadam konta na innych stronach wróżbiarskich a inne wróżki, które wykonują usługi pod moją nazwą "Wróżka Mira" chcą zarobić pieniądze dzięki mojej dobrej opinii - którą niestety mi psują.Na moją dobrą opinie i specjalistki od wróżb miłosnych zasłużyłam dzięki długoletniej pracy jako wróżka.

Zastanawiasz się  dlaczego nie wszystkie wróżby się sprawdzają?

95% wróżek to wróżki na telefon - wykonują setki wróżb dziennie. To nie jest pasja - to jest praca na akord. Wróżenie to nie gotowanie zupy. Takie wróżby nie mogą pochwalić się wysoką sprawdzalnością.  Ale do rzeczy - jeśli chcesz zamówić  wróżbę w której odpowiem tobie na najważniejsze pytania - możesz to zrobić własnie tutaj.  Nie wykonuje wróżb przez telefon bo nie jestem dostępna cały dzień pod telefonem. Tarot to moja pasja (a nie praca) i robię to w chwili kiedy mam na to chęć.  I własnie dlatego moje wróżby są bardzo skuteczne i mają wysoką sprawdzalność. Nie wykonuje setek wróżb dziennie tak jak mają to w zwyczaju wróżki na telefon. Wykonuje kilka wróżb w tygodniu.Jako jedyna wróżka w Polsce moje odpowiedzi przesyłam w postaci nagrania wideo. Ty zadajesz mi pytania przez e-mail a ja włączam kamerę i nagrywam cały proces wróżenia. Następnie film wysyłam tobie (nikt inny go nie zobaczy)

Dzięki temu ja mogę wykonać wróżbę na spokojnie w odpowiedniej dla mnie chwili  - a ty nie musisz płacić za minuty połączenia. Wróżbę wykonam dla ciebie w ciągu 1-2 dni.  Tak jak napisałam - nie jestem maszyną a wróżby najlepiej jest wykonywać wtedy kiedy mam przypływ dobrej energii. Tylko taka wróżba może być skuteczna! I jest - bo około 90 % moich klientów korzysta z moich usług ponownie.Co trzeba zrobić aby zamówić wrózbę w formie wideo

1. Jeśli chcesz zamówić wróżbę - koszt to 150 zł zapłacić możesz tutaj TUTAJ 

(jeśli masz jakikolwiek problem z płatnością np nie ma twojego banku na liście – napisz do mnie. Dotyczy to również osób, które posiadają konto za granicą lub nie posiadają konta w ogóle. W takich przypadkach podam Ci mój numer konta i wykonasz przelew bezpośrednio – płatności zagraniczne są przyjmowane)

Ty wysyłasz mi 5 pytań na e-mail - ja włączam kamerę i nagrywam cały proces wróżenia.

 2. Po wykonaniu opłaty na podany przez ciebie adres e-mail dostaniesz informację o poprawnym wykonaniu przelewu. Zazwyczaj w ciągu 5 minut.

3.Napisz pytania do wróżby na: wrozkadobra1@gmail.com  Podaj datę urodzenia, imię i 5 pytań. Jeśli pytasz o inne osoby podaj również ich imiona. Im dokładniejsze i bardziej konkretne będą pytania tym bardziej rzetelną odpowiedź dostaniemy. Pytania muszą być wypunktowane. Ważne może być także podanie miejscowości urodzenia oraz miejscowości, w której mieszkasz.

4. Wróżbę wykonuję w ciągu 6 – 48 godzin. Wideo przesyłam na twój adres e-mail. Gwarantuje dyskrecje! Odwiedzi zawsze są rzetelne i konkretne. Niczego nie musisz się domyślać - dostajesz jasną odpowiedź.Poniższy film jest przykładem - jak wygląda taki film z zamówioną wróżbą. 

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS