Rytuały

Rytuały przez internet
Przykładowe zdjęcie wykonane podczas jednego z moich rytuałów. Dane klienta zostały zamazane.  Po wykonaniu rytuału wysyłam zdjęcia lub nagrania wideo w celu potwierdzenia wykonania rytuału. Nie musisz wierzyć na słowo, że rytuał został wykonany.


W życiu spotyka nas wiele szczęśliwych chwil, czasami jednak na swej drodze natykamy się na przeszkody z którymi nie potrafimy sobie sami poradzić. Nie musimy w tej przeprawie być sami. Jest wiele sposobów, aby wyrzucić z naszego życia pecha, przywołać szczęście, spotkać na swej drodze drugą połówkę lub nie pozwolić zgasnąć wypalającemu się uczuciu. Rytuały pomogą Ci zmienić Twoje życie na lepsze i rozświetlić ciemną drogę. Aby jutro było lepsze niż dzisiaj.

 Wykonuję rytuały, a koszt jest zależy od rodzaju rytuału oraz stopnia trudności - skomplikowania sprawy. Każdy rytuał jest wyceniany indywidualnie

 Napisz do mnie i opisz mi twój problem wrozkadobra1@gmail.com - wycenie i zaproponuje odpowiedni rodzaj rytuału.

Czasami czujemy, że los jest naszym wrogiem, nic się nam nie udaje, lustra jak na złość zmówiły się i potłukły, jedynym ratunkiem będzie pozbycie się z naszego życia pecha.

Wykonuję rytuały:

Przywrócenie szczęścia
Przyciąganie pieniędzy
Przyciąganie dostatku
Węzły ochronne
Ochrona przed przekleństwami
Wyczarowanie miłości
Odnowienie miłości z związku
Zachowanie szczęścia rodzinnego
Ukojenie zbolałego serca
Uwolnienie się do miłości
I wiele innych.Czy zaklęcia magiczne działają? Zaklęcia okazują się naprawdę skuteczne. Pamiętajmy, że magiczne formuły nie powstają ot, tak sobie, ale pracowały nad nimi pokolenia adeptów magii, są one zakorzenione w starych tradycjach magicznych i magicznym sposobie myślenia i postrzegania świata. O sile skuteczności zaklęcia decyduje przede wszystkim adept, jego wiara, zaangażowanie i umiejętności oraz praktyka.

Czy ktoś, kto nie wierzy w magię, może odczuć skutki jej działania? W skuteczność zaklęcia musi wierzyć osoba, która je rzuca, natomiast skutki objawiają się bez względu na to, czy „cel" w nią wierzy. Warto jednak pamiętać o tym, że rzucanie na kogoś zaklęć, nawet dobrych, bez jego wiedzy i zgody, jest nieetyczne.

Czy zaklęcie to dobry sposób na pozbycie się kłopotów? Naturalnie, często jednak warto równolegle podjąć bardziej przyziemne działania, wspomagające nasze dążenie do celu. Przede wszystkim w kwestiach zdrowotnych bezwzględnie należy udać się do lekarza, a magię stosować pomocniczo! Podobnie przy problemach w domu, takich jak przemoc, trzeba zwrócić się do odpowiednich profesjonalistów. Jeśli pragniemy schudnąć, znaleźć lepszą pracę czy nawiązać znajomości, warto podjąć odpowiednie działania na planie fizycznym i wspomagać ich skutki za pomocą magii."Ciepło płomienia prowadzi mą rękę, Pomoże pokonać serca udręką. Pokaż, na ile jestem mu droga. Niech się tak stanie, to jest moja wola. "
  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS