RSS

Rytuał miłosny na daną osobę - jak rozbudzić miłość


Miłość jest dla wielu osób najważniejszą rzeczą w ich życiu. Dlatego rytuały miłosne na dana osobę cieszą się sporą popularnością. Oczywiście większość osób próbuje zrobić rytuał na własna rękę - jednak jako wróżka z przykrością musze stwierdzić że nie przyniosą one żadnych rezultatów. Dostaje wiele takich wiadomości 

"Wróżko pale czerwone świece od 3 tygodni - ale nadal brak efektów" 

 Niestety, ale rytuały i uroki miłosne nie są proste i nawet doświadczona wróżka  miewa z tym problemy. Samodzielne próby nigdy nie działają... Dlatego nie warto tracić czasu i jeśli potrzebujesz rytuał miłosny na daną osobę po prostu napisz do mnie. Pamiętaj, że potrzebuje dokładny opis waszej relacji. To bardzo istotne aby napisać czy w przeszłości łączył was już związek, a może jesteście tylko przyjaciółmi i chcesz rytuał, który rozbudzi uczucia u kolegi. W każdym przypadku rytuał ma szanse zadziałać.  Ale ja musze znać obecną i przeszłą sytuacje dzięki temu dobiorę taki rytuał, który ma największe szanse na powodzenie. 

Do przeprowadzenia rytuału na daną osobę potrzebuje zdjęcia dwóch osób - daty urodzenia oraz miasto w którym ta osoba mieszka. Dodatkowo wysyłam kadzidła, które również ty powinieneś/aś zapalać - w taki sposób bierzesz czynny udział i pomagasz mi skoncentrować moc na osobie na która robiony jest rytuał. Rytuał na daną osobę trwa zazwyczaj 5 wieczorów. Efekty zazwyczaj są widoczne w ciągu 1-2 miesięcy. Dlatego trzeba tutaj dużo cierpliwości oraz spokoju. 

Jako jedna z nielicznych wróżek wysyłam zdjęcie po wykonanej serii rytuałów. Dzięki temu widzisz, ze rytuał naprawdę się odbył. Na zdjęciu będą widoczne wasze zdjęcia oraz imiona - wygląda , to podobne jak na zdjęciu poniżej. Tutaj jednak zamazałam zdjęcia osób - dyskretność gwarantuje i nigdy nikomu nie chwale się ani nie upubliczniam zdjęć bez zgody.  Możesz spać spokojnie obowiązuje mnie pełna tajemnica zawodowa :) Podobnie jak u lekarza. 

Zachęcam więc do kontaktu e-mail wrozkadobra1@gmail.com 

Wszystkie moje rytuały oraz uroki są w 100 % bezpieczne. Zamawiając rytuał na daną osobę u mnie masz pewność, że nie wyrządzi on żadnych szkód ani u ciebie ani u osoby na którą chcesz skierować ten rytuał.  To bardzo ważne! Robiąc rytuał na własna rękę możesz sprowadzić złą energie na siebie lub osoby z twojego otoczenia.

Rytuał na daną osobę jest dobrym sposobem gdy 

- Twój partner odszedł lub stracił tobą zainteresowanie

- Czujesz, że między wami uczucie gaśnie.

- Spotykasz się z kimś i relacja nie rozwija się 

- Brakuje zaangażowania z drugiej strony.

- Kochasz się w koledze lub kimś kogo tak naprawdę nie znasz 

- Chcesz wrócić do byłego partnera
  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS