RSS

Moja oferta

 Oferuję szereg usług związanych z astrologią, numerologią i wróżbami z kart tarota. Proponuję między innymi jasnowidzenie, przepowiadanie przyszłości oraz przyszłych zdarzeń. Zajmuję się także wróżbami miłosnymi i rzucaniem miłosnych zaklęć. Z chęcią pomogę Ci w znalezieniu życiowego partnera.

Z moimi wskazówkami wybierzesz najlepszą życiową drogę, kierunek studiów albo miejsce pracy. Pomoc wróżbity przyda się w Twoim rozwoju intelektualnym i zawodowym. Porady ezoteryczne mogą dotyczyć finansów, biznesu, właściwego kierowania czynnościami zarobkowymi. Bez problemu mogę przewidzieć zdarzenia gospodarcze, giełdowe albo gry losowe.

Jako wróżka dodam Ci sił w zwalczaniu uzależnień i wzmocnię Twoją silną wolę. Wypędzę złe duchy, oczyszczę duszę, ciało i umysł. Zajmę się bioenergoterapią, umacnianiem sił witalnych oraz pobudzaniem motywacji życiowej. Wróżbici potrafią także dobrze analizować sny. Jeśli jesteś ciekawy, co oznacza Twój, odezwij się do mnie. Działam jako jasnowidz również online. 

Poza sesjami na żywo proponuję także półdarmowe wróżby sms i online, horoskopy anielskie, biznesowe, andrzejkowe, dzienne, na tydzień, roczne, horoskopy dla mężczyzn albo partnerskie. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Moje wróżby przez internet nie są jedynie krótką informacją, ale stanowią rozbudowaną odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania. Dam wskazówki albo gotowe rozwiązania — wszystko w zależności od Twoich potrzeb. Zapraszam do kontaktu.  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS