RSS

Wróżka Hajnówka - wiele lat doświadczenia

Wróżka Hajnówka

Szukasz dobrej wróżki w mieście Hajnówka? Ludzie mieszkający w mniejszych miejscowościach takich jak Hajnówka narzekają na mniejszą dostępność do różnych usług. W ich miastach trudno znaleźć profesjonalny salon wróżbiarski. Z radością witają usługi wróżbiarskie przez internet, ponieważ profesjonalna tarocistka gwarantuje bardzo wysoką sprawdzalność przepowiedni. Wszystkich, którzy chcą zobaczyć, ile w życiu potrafi zmienić jedna wróżba, zapraszam do skorzystania z wróżby przez internet. Nazywam się Ela i od 15 lat wróżę w tarota jako wróżka Mira.

Hajnówka - brak wróżki nie jest już przeszkodą 

Przez wiele lat prowadziłam stacjonarny punkt wróżb z kart tarota. Przez ten czas poznałam różnych ludzi, ich oczekiwania, potrzeby, „zajrzałam w ich psychikę”. Był okres wielkich zmian w podejściu do usług pod względem technologicznym. Wiele branż przeniosło się do internetu i odkryło zupełnie nowe możliwości w dotarciu do klienta. Osoby, które często korzystały z moich stacjonarnych przepowiedni, wyjechały do innych miast, a nawet krajów, ale cały czas proszą o wróżbę przez telefon lub internet. Dlatego zdecydowałam się przenieść usługi do internetu i dzięki temu mogę wróżyć dla każdego, kto ma taką potrzebę. Nie wazne czy mieszkasz w Hajnówce czy Londynie. Wystarczy napisać e-mail z problemem lub pytaniem i opłacić przez internet usługę. Zapewniam, że przepowiednia od tarocistki przez internet ma taką samą sprawdzalność, jak tarot postawiony w obecności osoby zainteresowanej. Zadowoleni klienci dziękują za profesjonalną pomoc i polecają znajomym moje usługi. Wieloletnie doświadczenie w odczytywaniu kart tarota pozwala mi zaoferować najwyższą jakość wróżb i gwarantować wysoką sprawdzalność moich przepowiedni. 

Wyznaje zasadę całkowitej dyskrecji. Wszystko, co przeczytam w e-mailach, zachowuję dla siebie, ponieważ wiem, że podstawą zaufania jest zachowanie w tajemnicy wszystkiego, czego dowiem się w trakcie pracy. Moim atutem jest doświadczenie i ogromna ilość odczytanych wróżb z kart tarota. Zapraszam wszystkich na mojego Facebooka, gdzie można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o wróżbach. 

Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty zapraszam do zakładki CENNIK ZAMÓW

Najwięcej osób korzysta z wróżby "5 pytań" koszt to 80 zł. W tej cenie możesz napisać do mnie wiadomość (e-mail) w którym sformułujesz 5 konkretnych pytań. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia oraz innych osób. Należy podać twoje imię oraz datę urodzenia. Ja wróżbę wykonuje w ten sam dzień lub w dzień kolejny - po wykonaniu wróżby szczegółowo opisuje, to co karty mi pokazały na zadane pytania.

Hajnówka Wróżka

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS