RSS

Wróżka Prudnik - skuteczny tarot

Wróżka Prudnik
Potrzebujesz pomocy wróżki z miasta Prudnik? Wróżby są różnorodne – od zabaw na Andrzejki i wróżenie z dłoni poprzez horoskopy do stawiania tarota. O ile wróżby andrzejkowe to ludyczna zabawa o korzeniach prasłowiańskich, o tyle tarot to przepowiednia, która naprawdę może zmieć życie na lepsze. Jeżeli ktoś ma problemy i chce zobaczyć, co przyniesie los, to postawienie tarota jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Mam na imię Ela. Od 15 lat stawiam karty tarota jako wróżka Mira. Serdecznie zapraszam wszystkich z miasta Prudnik bo wróżba online to dla was jedyna dobra opcja. 

W mieście Prudnik brakuje dobrej wróżki

Kiedy kraj dopadła pandemia, obawiałam się o zamknięcie lokalu i tego, że będę mogła wróżyć. Zauważyłam, że większość usług przeniosła się do internetu. Okazało się, że tarot przez internet to strzał w dziesiątkę – ludzie bardzo potrzebują takich wróżb. Bardzo szybko zdobyłam rzeszę oddanych fanów, bo ludzie udostępniali w mediach społecznościowych informację o mojej działalności. Spróbować stawiania tarota przez internet chciały zarówno osoby, które wcześniej korzystały z moich usług stacjonarnych, jak i nowi klienci niemający doświadczenia z wróżbami. Początkowo miałam obawy, czy wróżby online naprawdę może pomagać, czy wróżby będą się sprawdzać. Dzisiaj ze stu procentową pewnością mogę powiedzieć, że sprawdzalność tarota przez internet jest taka sama, jak wróżby przekazywanej w bezpośrednim kontakcie z klientem. Internet daje poczucie anonimowości, więc nikt nie musi się obawiać wydostania się tajemnic na zewnątrz. Gwarantuję zachowanie dyskrecji we wszystkich powierzonych mi sprawach. 

Zaletą usług przez internet jest niższy koszt wróżby niż w przypadku stawiania tarota w salonie wróżbiarskim i oszczędność czasu. Nie trzeba wychodzić z domu ani rezerwować czasu w swoim napiętym grafiku. Nie trzeba wyjeżdżać z  Prudnika do Katowic. Wystarczy napisać e-mail z pytaniem i opłacić przez internet. Postawię karty i napiszę odpowiedź. To prosta, a co najważniejsze, sprawdzona metoda poznania przyszłości. Karty tarota wielu osobom ułatwiły życie lub uchroniły od złych decyzji

Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty zapraszam do zakładki CENNIK ZAMÓW

Najwięcej osób korzysta z wróżby "5 pytań" koszt to 80 zł. W tej cenie możesz napisać do mnie wiadomość (e-mail) w którym sformułujesz 5 konkretnych pytań. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia oraz innych osób. Należy podać twoje imię oraz datę urodzenia. Ja wróżbę wykonuje w ten sam dzień lub w dzień kolejny - po wykonaniu wróżby szczegółowo opisuje, to co karty mi pokazały na zadane pytania.

Prudnik Wróżka


  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS