RSS

Wróżka Józefów - sprawdź co przyniesie ci przyszłość

Józefów Wróżka

Wiele razy myślimy sobie, że dobrze byłoby znać przyszłość i przygotować się na niespodzianki od losu. W dobie internetu poznanie swojej przyszłości jest bardzo proste – wystarczy napisać do internetowej wróżki i zapytać o wróżbę. Nie ma więc ograniczeń - jeśli mieszkasz w Józefowie, również masz taką szanse. Nazywam się Ela i od 2005 roku stawiam tarota jako wróżka Mira. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moja ofertą osoby,  które potrzebują wróżb i chcą sprawdzić, co szykuje dla nich los.

Józefów - brak salonu wróżb? Internet to szansa

Moja przygoda z tarotem zaczęła się bardzo dawno temu. Lata zainteresowań, wróżenie znajomym, traktowanie kart trochę, jak zabawy, przełożyło się na ciekawy zawód i jasny cel, jakim jest pomaganie ludziom. Przez wiele lat prowadziłam salon stacjonarny i zdobyłam zaufanie stałych klientów. Zauważyłam, jak wielkie zmiany nastąpiły przez ten czas – moi klienci wyprowadzili się, bądź pracują po wiele godzin. Prosili mnie o stawianie tarota przez internet. Postanowiłam spróbować i ku mojemu zdziwieniu projekt "tarocistka przez internet" okazał się sukcesem. Gwałtownie zwiększyła się liczba osób zamawiających wróżby i dziękujących mi za trafne przepowiednie. Wróżby tarocistki  przez internet są tak samo skuteczne, jak stawianie tarota wykonywane w salonie. Różni się jedynie sposobem przekazu przepowiedni - odpisuję na e-mail, a nie rozmawiam z człowiekiem bezpośrednio. Sposób stawiania wróżb jest taki sam, jak w przypadku tradycyjnego tarota. Klient, który zamówi usługi  przez internet, zyskuje niższą cenę niż tradycyjnego wróżenia i gwarancję anonimowości oraz dyskrecji. Z tarocistką przez internet nie trzeba się umawiać na określoną godzinę. Klient może wysłać e-mail o dowolnej porze, nawet podczas przerwy w pracy. Osoby zamieszkujące Józefów nie mają aktualnie dostępu do dobrej wróżki  swoim mieście - dlatego internet daje wam wielką szansę.

Przyszłość fascynuje. Zamiast gdybać, co się zdarzy, szykować się na różne warianty, można zadać pytanie przez internet i mieć całkowitą pewność co do tego, jak zakończy się dana sprawa. Los nie musi być nieprzewidywalny, można go poznać. W tarocie nie ma żadnych złych sił – jest w nim zapisana przyszłość człowieka.

Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty zapraszam do zakładki CENNIK ZAMÓW

Najwięcej osób korzysta z wróżby "5 pytań" koszt to 80 zł. W tej cenie możesz napisać do mnie wiadomość (e-mail) w którym sformułujesz 5 konkretnych pytań. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia oraz innych osób. Należy podać twoje imię oraz datę urodzenia. Ja wróżbę wykonuje w ten sam dzień lub w dzień kolejny - po wykonaniu wróżby szczegółowo opisuje, to co karty mi pokazały na zadane pytania.

Wróżka Józefów


  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS