RSS

Wróżka Lubań - dobra jakość i niskie ceny

Wróżka Lubań
Tarot bije rekordy popularności – jednych fascynuje , drudzy uważają go za wcielone zło. Dzięki temu, że na temat tarota toczą się dyskusje, wiele osób chce przekonać się, czy to naprawdę działa. I tutaj pojawia się problem – w mniejszych miejscowościach takich jak np Lubań bardzo trudno znaleźć profesjonalny salon tarota. Na szczęście tarocistka dostępna jest także przez internet. Mam na imię Elżbieta i od 15 lat zajmuję się stawianiem kart tarota.

Lubań - małe miasto - brak wróżki

Internauci bez względu, na to jakich usług szukają, oczekują od usługodawcy doświadczenia i profesjonalizmu. Mając 15-letnie doświadczenie w stawianiu tarota, gwarantuję indywidualne podejście do każdego pytania i wkładanie serca w odczytywanie tarota. Zdecydowałam się przenieść działalność tarocistki  do internetu głównie na prośbę moich klientów, którzy z różnych powodów wyprowadzili się z miasta, ale nadal potrzebują wróżb. Na początku miałam obawy, czy to jest dobry pomysł, czy moje wróżby będą tak samo skuteczne. Okazało się, że wróżby internetowe są skuteczne i sprawdzają się w takim samym stopniu, jak wróżenie w obecności zainteresowanej osoby. Klienci z miasta Lubań, którzy skorzystali z usług tarotu przez internet, są zachwyceni sprawdzalnością wróżb i wracają z kolejnymi pytaniami. Mogę pomagać osobom z całej Polski. Odkryłam, że dzięki przeniesieniu wróżb do internetu coraz więcej osób zaczęło się nimi interesować i chcą chociaż raz spróbować. Zaletą wróżb przez internet jest niższa cena od stacjonarnej usługi i szeroka dostępność bez wychodzenia z domu.

Internet to po prostu wygoda i wypełnienie luki na rynku. W mniejszych miejscowościach nie ma zbyt wielu salonów wróżbiarskich. Dzięki wróżbom internetowym z usług wróżki może skorzystać każdy, kto ma taką potrzebę. Mieszkańcy mniejszych miejscowości w końcu nie są poszkodowani i nie muszą jeździć do większych miast po wróżby, wystarczy, że napiszą e-mail z pytaniem lub opisaniem problemu oraz opłacą usługę przez internet.

Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty zapraszam do zakładki CENNIK ZAMÓW

Najwięcej osób korzysta z wróżby "5 pytań" koszt to 80 zł. W tej cenie możesz napisać do mnie wiadomość (e-mail) w którym sformułujesz 5 konkretnych pytań. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia oraz innych osób. Należy podać twoje imię oraz datę urodzenia. Ja wróżbę wykonuje w ten sam dzień lub w dzień kolejny - po wykonaniu wróżby szczegółowo opisuje, to co karty mi pokazały na zadane pytania.

Lubań wróżka


  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS