RSS

Wróżka Koło - sprawdzona i tania

Wróżka Koło

Sprawdzona wróżka dla mieszkańców miasta Koło oraz okolic. Kiedyś słyszałam, że w XXI wieku wróżby to przeżytek – ludzie mają racjonalne nastawienie do świata i wiedzą, że ich los zależy od decyzji lub podjętych działań. Nastawienie, że los należy do człowieka, nie wyklucza chęci poznania przyszłości, która daje możliwość sterowania przewidzianymi wydarzeniami. Wszystkich, którzy chcą wiedzieć, co jest przepowiedziane w kartach, zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Nazywam się Elżbieta i od 15 lat jestem tarocistką o pseudonimie Mira.

Wróżka Koło - internet jest szansą dla wszystkich z małych miast

Ludzie wstydzą się, aby przyznać się przed sobą, że potrzebują wróżby. Chodzenie do tarocistki  wielu uznaje za mało poważne i obawia się narażenia na nieprzyjemne sytuacje. Wielogodzinna praca sprawia, że klienci nie mogą znaleźć wolnego czasu grafiku. Na dodatek w takich małych miejscowościach jak Koło nie ma dostępu do dobrej wróżki. Mając na uwadze powyższe okoliczności, zdecydowałam się przenieść wróżenie do internetu. Zależy mi na pomaganiu ludziom, na poznawaniu ich oraz na wróżeniu z kart tarota. To sprawdzone wróżby, po które przychodzą regularnie stali klienci. Są mile zaskoczeni tym, że wróżby internetowe mają taką samą sprawdzalność, jak tarot stawiany na oczach klienta. Karty są te same, różni się tylko sposób przekazu – spotkanie osobiste zastępuje e-mail. W czasie pandemii wróżby przez internet to sposób na bezpieczne poznanie przyszłości. Dodatkowo można śledzić mojego Facebooka i czytać różne ciekawe rzeczy na temat wróżb. Bez wątpienia warto korzystać z takich internetowych usług , ponieważ gwarantuję anonimowość i dyskrecję. Nie ma zagrożenia spotkania kogoś znajomego podczas spaceru do wróżki. Wszystko odbywa się przez ekran komputera. 

Nie podjęłam jeszcze decyzji o tym ,czy wrócę do tradycyjnego wróżenia. Zainteresowanie tarotem przez internet przerosło moje oczekiwania. Mogę powiedzieć, że jest zapotrzebowanie na usługi tarocistki  przez internet. Ludzie, którzy mają problemy, chcą wiedzieć, jak potoczy się los – czy mają szansę na jego łaskawość.

Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty zapraszam do zakładki CENNIK ZAMÓW

 Najwięcej osób korzysta z wróżby "5 pytań" koszt to 80 zł. W tej cenie możesz napisać do mnie wiadomość (e-mail) w którym sformułujesz 5 konkretnych pytań. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia oraz innych osób. Należy podać twoje imię oraz datę urodzenia. Ja wróżbę wykonuje w ten sam dzień lub w dzień kolejny - po wykonaniu wróżby szczegółowo opisuje, to co karty mi pokazały na zadane pytania.

Koło dobra wróżka

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS