RSS

Wróżka Świebodzice - dobry wybór

Wróżka Świebodzice

Dobra wróżka z miasta Świebodzice? Karty tarota od wieków przyciągały swoją magią i możliwością przewidywania przyszłości. Fascynował i budził kontrowersje. Tarot oskarżano o kontakty z diabłem lub innymi nieczystymi mocami. Mimo wszystko przetrwał i obecnie jest chętnie wybieraną usługą. Chęci poznania tego, co szykuje los, nie są wstnie zatrzymać żadne uprzedzenia. Zapraszam wszystkich, którzy chcą przekonać się o sprawdzalności tarota do zamówienia wróżby. Mam na imię Elżbieta i od 15lat jestem tarocistką Mirą.

Wróżka Świebodzice - tarot przez internet

Pandemia spowodowała, że ludzie poczuli niepewność jutra – obostrzenia, zakażenia, możliwość utraty pracy, to problemy, z którymi zmaga się społeczeństwo. Dlatego nie jest dziwne, że ma teraz więcej pracy niż rok temu. Klienci chcą wiedzieć, co przyniesie los, ponieważ daje to możliwość panowania nad swoją przyszłością. Pandemia pozwoliła odkryć tarota na nowo – mieszkańcy przestali się obawiać kart i coraz częściej pytają o wróżby. Wróżby online to nowa jakość wróżenia. Proces odczytywania przepowiedni wygląda tak samo jak w klasycznym wróżeniu – trzeba włożyć mnóstwo serca w to, aby karty powiedziały o przyszłości danej osoby. Wróżbę piszę, zamiast przekazać ustnie. Wróżby internetowe są tak samo skuteczne, jak tradycyjne. Potwierdzają to moi klienci, którzy proszą, aby w kolejnej sprawie postawić tarota, bo poprzednia wróżba się im spełniła. Ich zadowolenie, utwierdza mnie w przekonaniu, że podjęłam dobrą decyzję przenosząc się do internetu. Od teraz wszyscy mieszkańcy mniejszych miejscowości np. takich jak Świebodzice mogą skorzystać z wróżki.

Zaletą tarocistki przez internet jest niższa cena usługi i możliwość zapłaty przez internet. Zapewniam pełną ochronę prywatności i dyskrecję. Wszystkie powierzone sekrety i problemy pozostają tajemnicą. Zapraszam też do śledzenia mojego Facebooka. Klienci , którzy skorzystali z mojej usługi, są przekonani o tym, że pomoc tarocistki w okresie pandemii polega na tym, że daje nadzieję na lepsze jutro. A właśnie nadziei współczesny człowiek najbardziej potrzebuje.

Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty zapraszam do zakładki CENNIK ZAMÓW

Najwięcej osób korzysta z wróżby "5 pytań" koszt to 80 zł. W tej cenie możesz napisać do mnie wiadomość (e-mail) w którym sformułujesz 5 konkretnych pytań. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia oraz innych osób. Należy podać twoje imię oraz datę urodzenia. Ja wróżbę wykonuje w ten sam dzień lub w dzień kolejny - po wykonaniu wróżby szczegółowo opisuje, to co karty mi pokazały na zadane pytania.

Świebodzice Wróżka


  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS