RSS

Wróżka Mrągowo - skorzystaj z tarota

Wróżka Mrągowo

Mieszkasz w Mrągowie? Potrzebujesz szybkiej wróżby? Korzystanie z usług internetowych stało się normą. Ich zaletą jest dostępność i brak konieczność wychodzenia z domu. Rzecz można zamówić z ekranu komputera, telefonu lub laptopa. Nawet porady medyczne dostępne są przez internet. Aby ułatwić dostęp do wróżenia z tarota, postanowiłam przenieść swoją działalność ze stacjonarnego salonu do internetu. Nazywam się Ela i od około 2005 roku zajmuje się wróżeniem z tarota jako wróżka Mira. Zapraszam do skorzystania z nowej usługi tarota przez internet wszystkich mieszkańców Mrągowa

Tarot Mrągowo - internet to jedyna alternatywa

Tarot przez internet budzi niemałe zdziwienie. Ludzie pytają – naprawdę są wróżby przez internet? Czy postawienie tarota przez internet jest skuteczne, czy taka wróżba sprawdzi się i jest godna zaufania? Rozumiem obawy pytających i na wszystkie powyższe pytania odpowiadam TAK. Wróżby przez internet to współczesna rewolucja, dzięki której tarocistka jest dostępna dla wszystkich o dowolnej porze, bez wcześniejszego umawiania godziny, co jest bardzo wygodne dla obu stron. Postawienie tarota przez internet jest tak samo wiarygodne, jak stacjonarnie. Moi klienci, którzy skorzystali z takich wróżb, są zachwyceni ich sprawdzalnością i wracają po kolejne porady. Osoba zainteresowana usługami tarocistki przez internet pisze do mnie e-maila, gdzie opisuje swoją sprawę lub zadaje pytania i opłaca usługę. Stawiam karty i odczytuję przepowiednię i odpisuję tej osobie. Jak widać różnica między stacjonarnym a internetowym wróżeniem, polega jedynie na sposobie przekazania wróżby – nie na osobistym spotkaniu, tylko przez e-mail. Nie wpływa to na jakość mojej pracy.

Ludzie przekonują się, że tarocistka online to naprawdę dobry pomysł na poznanie przyszłości. W mniejszych miastach takich jak Mrągowo trudno znaleźć profesjonalne usługi tarota. Moja działalność wypełnia lukę. Wróżbę można otrzymać bez wychodzenia z domu. Tarot przez internet jest tańszy od usługi wykonywanej w salonie wróżbiarskim.

Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty zapraszam do zakładki CENNIK ZAMÓW

Najwięcej osób korzysta z wróżby "5 pytań" koszt to 80 zł. W tej cenie możesz napisać do mnie wiadomość (e-mail) w którym sformułujesz 5 konkretnych pytań. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia oraz innych osób. Należy podać twoje imię oraz datę urodzenia. Ja wróżbę wykonuje w ten sam dzień lub w dzień kolejny - po wykonaniu wróżby szczegółowo opisuje, to co karty mi pokazały na zadane pytania.

Mrągowo wróżka

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS