RSS

Wróżka Działdowo - 15 lat doświadczenia

Wróżka Działdowo

Sprawdzona wróżka dla mieszkańców Działdowa. Tarot fascynował ludzi od wieków. Możliwość poznania przyszłości była czymś inspirującym, a jednocześnie niebezpiecznym. Rozwój technologiczny niewiele zmienił w materii poznawania przyszłości – nie możemy przenieść się w czasie, nie mamy specjalnego sprzętu elektronicznego odczytywania losu. Pozostały jedynie karty tarota, które precyzyjnie odpowiadają na pytanie o to, co wydarzy się w najbliższym czasie. Wszystkich mieszkańców miasta Działdowo zapraszam do skorzystania z mojej nowej usługi tarota przez internet. Mam na imię Ela i od 15 lat wróżę z kart tarota jako wróżka Mira. W mieście Działdowo brakuje wróżki. Dlatego moja oferta jest najlepszym rozwiązaniem.

Internet to szansa dla mieszkańców Działdowa 

Karty tarota przyglądają się ludzkiemu losowi – można z nich odczytać każdą informację, dlatego fascynują i wzbudzają kontrowersję.  Zapewniam, że w kartach tarota nie ma żadnych złych mocy, nic nie może człowieka opętać, bo jest jedynie odczytanie przyszłości, a nie igranie z ludzką psychiką. Wszystkie informacje o jakiś kontaktach tarocistów z diabłem należy traktować z przymrużeniem oka, bo nie mają one nic wspólnego z rzeczywistością. Każdy człowiek ma swój los. Zazwyczaj nie wiemy, co będzie się działo w najbliższej przyszłości. Karty tarota odkrywają ową tajemnicę i odpowiadają na określony temat. Dlatego z usług tarocistki przez internet korzystają osoby, które chcą wiedzieć, czy ich los poprawi się, czy wydarzy się coś dobrego lub chcą poznać odpowiedź w konkretnej sprawie. Zgodnie przyznają, że tarot przez internet jest tak samo skuteczny, jak osobisty kontakt z wróżką, są bardzo zadowoleni i proszą o kolejne przepowiednie.

Zdaniem moich klientów to świetne wsparcie podczas trudnych chwil, ponieważ daje nadzieję, że ciężkie momenty w życiu zakończą się niebawem. Właśnie nadziei na lepsze jutro najbardziej ludziom potrzeba. Karty tarota przywracają wiarę w lepszy świat i dla wielu osób są powodem ulgi. Zaletą wróżenia przez internet jest niższa cena usługi niż w przypadku stawiania wróżb w salonie.

Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty zapraszam do zakładki CENNIK ZAMÓW

Najwięcej osób korzysta z wróżby "5 pytań" koszt to 80 zł. W tej cenie możesz napisać do mnie wiadomość (e-mail) w którym sformułujesz 5 konkretnych pytań. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia oraz innych osób. Należy podać twoje imię oraz datę urodzenia. Ja wróżbę wykonuje w ten sam dzień lub w dzień kolejny - po wykonaniu wróżby szczegółowo opisuje, to co karty mi pokazały na zadane pytania.

Działdowo wróżka


  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS