RSS

Wróżka Orzesze - wysoka skuteczność

Wróżka Orzesze

Mieszkańców Orzesza zachęcam do skorzystania z moich usług. Dzisiaj ludzie są zabiegani i zmęczeni. Pracują nieraz na dwa etaty, nie mają czasu dla rodzin i znajomych. Narzekają na prześladujący ich pech. Po pewnym czasie takiego stresującego życia człowiek zaczyna zadawać sobie pytanie: jak długo to jeszcze potrwa, kiedy zła karta odwróci się i znów zacznie się dobry okres? Na to i wiele innych pytań odpowiadam ja. Nazywam się Elżbieta, od 15 lat stawiam tarota jako wróżka Mira. Od pewnego czasu prowadzę wróżby internetowe. Zapraszam wszystkich mieszkańców miasta Orzesze aby skorzystać z takiej szansy.

Wróżka Orzesze - przez internet 

Przez 15 lat prowadziłam stacjonarny punkt wróżb. Miałam swoich stałych klientów oraz przychodziły do mnie osoby, które potrzebowały jednorazowej wróżby. Przekonałam się również, że wiele osób wyjeżdża ze swoich miast, ale nadal dzwonią z zapytaniem o wróżby. Dlatego zdecydowałam przenieść działalność tarocistki do internetu. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Mogę pomagać nawet tym osobom, które z różnych powodów wstydziłyby się przyjść do salonu wróżbiarskiego. Łatwiej jest napisać e-mail niż pokazać się w salonie. Wróżę dla klientów, którzy wyjechali z Orzesza oraz dla osób z najdalszych zakątków Polski. Informacja, że tarocistka pracuje przez internet, szybko się rozeszła po sieci. Tarot przez internet jest nadzieją dla osób, które uzyskać odpowiedź na pytanie o swoją przyszłość, lecz brak czasu lub nieśmiałość utrudniają im przyjście po wróżbę. Zaletą tarota przez internet jest niższa cena usługi, ponieważ odpadają koszty wynajęcia lokalu. Zgadzam się z opiniami, że tarot przez internet to przyszłość wróżbiarstwa, ponieważ coraz więcej osób jest zainteresowana usługami przez globalną sieć.

Mogę zapewnić wszystkich, że tarot przez internet jest tak samo skuteczny, jak stawiany w salonie. Sposób odczytywania kart nie ulega zmianom - trzeba w to włożyć mnóstwo serca i zaufać przepowiedni. Potwierdzają to osoby, które już skorzystały z tej usługi i chętnie wracają po kolejne wróżby. W końcu mogą skorzystać z tarota o dowolnej godzinie.

Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty zapraszam do zakładki CENNIK ZAMÓW

Najwięcej osób korzysta z wróżby "5 pytań" koszt to 80 zł. W tej cenie możesz napisać do mnie wiadomość (e-mail) w którym sformułujesz 5 konkretnych pytań. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia oraz innych osób. Należy podać twoje imię oraz datę urodzenia. Ja wróżbę wykonuje w ten sam dzień lub w dzień kolejny - po wykonaniu wróżby szczegółowo opisuje, to co karty mi pokazały na zadane pytania.

Orzesze wróżka


  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS