RSS

Wróżka Rawicz - polecana wróżka

Wróżka Rawicz

Nawet racjonaliści – osoby uważające, że nic w życiu nie dzieje się bez przyczyny, potrzebują czasami poprawy nastroju i poczucia, że wszystko idzie ku lepszemu. Poznanie przyszłości może mieć pozytywny wpływ na psychikę. Na szczęście usługi czytania tarota dostępne są także przez internet. Mam na imię Ela i od 15 lat prowadzę działalność wróżbiarską jako wróżka Mira. Zapraszam mieszkańców Rawicza do zapoznania się z moją ofertą wróżb online

Rawicz wróżka - brak wróżki w twoim mieście, to już nie jest problem 

Przyszłość z jednej strony fascynuje, a z drugiej przeraża. Nie wiemy, co nas spotka, jak zakończy się ważna sprawa. Bywa, że chcielibyśmy poznać przyszłość, ale boimy się kpin znajomych, gdyby dowiedzieli się o wizycie u wróżki. Jest rozwiązanie - można poznać los i to bez żadnego ryzyka. Tarocistka Mira daje taką możliwość i oferuje taką usługę przez internet. W pierwszej chwili wróżenie przez internet spotyka się niedowierzaniem. Ludzie są przyzwyczajeni, że wróżba musi być stawiana w osobistym kontakcie. Przez wiele lat prowadziłam stacjonarny salon wróżb i zauważyłam, że ludzie są coraz bardziej zapracowani i mają mniej czasu, aby przyjść do wróżki. Wielu moich klientów wyprowadziło się do innych miast, ale nadal chcą korzystać z moich usług. Postanowiłam przenieść wróżby do internetu. Moja decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę - wróżby postawione za pośrednictwem globalnej sieci, mają taką samą sprawdzalność, jak tarot stacjonarny. Zaletą usługi internetowej jest niższa cena, większa dostępność i brak konieczności umawiania się na wyznaczoną godzinę. Wróżenie stało się mobilne, jak moi klienci. Jako wróżka gwarantuję dyskrecję.

Wróżby przez internet to rewolucja – w końcu mogą z nich skorzystać osoby nieśmiałe lub początkowo sceptycznie nastawione do wróżenia. Jeżeli ktoś wykupi jedną wróżbę, to przeważnie wraca po kolejną, ponieważ chce wiedzieć, jak potoczą się jego losy w kolejnej sprawie. Tarot to sprawdzona wróżba, której można zaufać.

Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty zapraszam do zakładki CENNIK ZAMÓW

Najwięcej osób korzysta z wróżby "5 pytań" koszt to 80 zł. W tej cenie możesz napisać do mnie wiadomość (e-mail) w którym sformułujesz 5 konkretnych pytań. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia oraz innych osób. Należy podać twoje imię oraz datę urodzenia. Ja wróżbę wykonuje w ten sam dzień lub w dzień kolejny - po wykonaniu wróżby szczegółowo opisuje, to co karty mi pokazały na zadane pytania.

Rawicz Wróżka

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS