Jak zamówić wróżbę

Napisz do mnie, opisz twoją sytuację, podaj imię oraz datę urodzenia - twoje zdjęcie również będzie przydatne. Jeśli wróżba dotyczy także innych osób z twojego otoczenia, to podaj ich imiona  oraz datę urodzenia. Zadaj mi maksymalnie 5 pytań, na które odpowiedź uzyskam czytając karty tarota. Im dokładniejsze i bardziej konkretne będą pytania tym bardziej rzetelną odpowiedź dostaniemy. Pytania muszą być wypunktowane. Ważne może być także podanie miejscowości urodzenia oraz miejscowości, w której mieszkasz. Jeżeli odpowiedziałam na wszystkie twoje pytania i rozważasz kontakt ze mną, to zapraszam.
Koszt wróżby dla 5 pytań - 50 zł 
1. Opłatę 50 zł możesz wykonać tutaj   (jeśli masz jakikolwiek problem z płatnością np nie ma twojego banku na liście – napisz do mnie. Dotyczy to również osób, które posiadają konto za granicą lub nie posiadają konta w ogóle. W takich przypadkach podam Ci mój numer konta i wykonasz przelew bezpośrednio – płatności zagraniczne są przyjmowane)
2. Po wykonaniu opłaty na podany przez Ciebie adres e-mail dostaniesz  krótki kod potwierdzający przelew.
3.Napisz pytania do mnie wrozkadobra1@gmail.com  Podaj datę urodzenia, imię i 5 pytań oraz kod.
4. Wróżbę wykonuję w ciągu 6 – 48 godzin. Zazwyczaj jednak wróżbę wykonuję w dniu następnym w godzinach porannych. 

Istnieje również możliwość abym nagrała kamerą moje wróżenie oraz przesłała tobie film z odpowiedziami w formie wideo. Dostępne tylko dla Ciebie.  Koszt takiej usługi to 75 zł  dla 5 pytań. Jeśli interesuje Cie taka forma wróżenia proszę o kontakt. 


  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS