RSS

Rytuał miłosny jak wykonać? Wróżka radzi

Wielokrotnie w sieci można znaleźć różnego rodzaju poradniki "jak wykonać niezawodny rytuał" lub "5 skutecznych rytuałów miłosnych" Niestety po kilku miesiącach osoby, które próbowały samodzielnie wykonać rytuał piszą do mnie 

- Pani Elżbieto, ale to nic nie działa. Mój kochany nadal nie zwraca uwagi na mnie. 

Jako doświadczona wróżka mogę wam napisać jedno - nikt nie zdradzi wam sposobów jak wykonać rytuał. A poradniki na stronach typu Onet lub Interia są pisane przez osoby, które z magią nie mają nic wspólnego. Prawda jest taka, że dobre wróżki mają swoje sposoby lub sposoby przekazywane z pokolenia na pokolenie np. od babci. Również od wróżek zagranicznych np. z Afryki czy USA - tam gdzie magia jest praktykowana od wielu lat na znacznie szerszą skale. Istnieje taka wymiana informacji oraz doświadczeń.

Jak wykonać skuteczny rytuał miłosny

 Rytuały, które ja wykonuje właśnie mają pochodzenie z opowiadań babci, która również zajmowała się wróżbiarstwem i magią. Nigdy nie korzystam z gotowych schematów. W języku angielskim jest kilka ciekawych i rzetelnych książek na temat rytuałów - ale brak tłumaczeń i wydań w Polsce. Bo jednak jest, to temat dość niszowy.  Najlepiej jest więc łączyć wszystkie  metody i metodą prób i błędów opracować skuteczny rytuał miłosny. Ja, to mam już dawno za sobą. Osoby, które chcą nagle zmienić swój los i zaczynają swoją przygodę z ezoterykom są skazane na porażkę a przynajmniej na kilka lat praktyki w tym temacie. 

Dlatego jeśli chcesz rytuał miłosny - napisz do mnie wiadomość wrozkadobra1@gmail.com Myślę, że lepiej  abym, to ja zajęła się rytuałem miłosnym dla ciebie. Dzięki temu oszczędzasz czas i nerwy, a docelowo nawet i pieniądze.  Robiąc rytuał należy posiadać wiele specjalistycznych rzeczy - nie tylko świeczki. Również amulety, kadzidła, szlachetne kamienie, karty tarota, wahadełka  i sporo innych. Dlatego ryzykujesz nie tylko stratą czasu ale i pieniędzy.  

Jeśli chcesz abym, to ja wykonała rytuał miłosny - napisz do mnie e-mail w którym proszę opisz mi twój problem kilkoma zdaniami.  Nie wystarczy napisać "kocham Tomasza - ale on odszedł i czy może Pani pomóc?"  Ja potrzebuje informacji:

 - Jak długo trwała wasza relacja

 - Co było przyczyną rozstania

- Czy były partner ma już kogoś 

- Kiedy nastąpiło rozstanie

- Czy macie kontakt 

Poza tym wasze imiona oraz daty urodzenia. Dzięki temu sprawdzę czy mamy realną szanse na sukces i czy jestem w stanie pomóc.  

Samodzielne wykonywanie rytuałów miłosnych

Chce też wszystkich ostrzec - magia w rękach niedoświadczonych osób jest jak skalpel w rękach dziecka. Skalpel został stworzony aby pomagać ludziom - doświadczony chirurg ratuje nim życie. Dziecko jednak moze zrobić sobie nim krzywdę. dlatego samodzielne przeprowadzanie rytuałów miłosnych może przynieść odwrotny skutek  lub nawet sprawdzić na was lub cała rodzinę nieszczęścia. Magia nie jest zabawą i należy o tym pamiętać. Dlatego jeśli faktycznie chcesz zając się rytuałami potrzebujesz dużo cierpliwości oraz rozwagi. Nie rób nic na ślepo "może się uda"  lub "co mi szkodzi"  Bardzo szybko możesz się przekonać, że taka postawa jest niewłaściwa. 

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS