RSS

Czary na miłość - skorzystaj z usług profesjonalistki


Jeśli przeżywasz właśnie rozterki miłosne i potrzebujesz czarny na miłość, to jesteś w odpowiednim miejscu. Jako wróżka od ponad 10 lat wykonuję rytuały, uroki oraz czary na miłość oraz inne sfery życia np. pieniądze lub sukces zawodowy.

Chcesz przyciągnąć do siebie konkretną osobę? Lub pragniesz po prostu miłości - chcesz poznać nową miłość ?  A może twój związek przechodzi poważny kryzys i chcesz go uratować? To wszystko jest do zrobienia dzięki odpowiednim czarom na miłość.

Do przeprowadzenia uroku miłosnego na konkretną osobę potrzebuje wasze imiona oraz zdjęcie. Nie muszą być wspólne. Dobrze jest też znać datę urodzenia tej drugiej osoby.  Napisz mi co was łączy.

Jeśli chcesz po prostu poznać kogoś nowego odpowiedniego - zakochać się i być kochanym/kochaną to wystarczy mi tylko twoje imię, data urodzenia oraz zdjęcie.

Cena uroku miłosnego jest dobierana indywidualnie - wszystko zależy od wielu czynników. Jednak zazwyczaj nie przekracza 150 zł.  Napisz do mnie na e-mail  wrozkadobra1@gmail.com   - Opisz mi sytuację w której się znajdujesz.

Przykładowe zdjęcie wykonane podczas jednego z moich rytuałów. Dane klienta zostały zamazane. Po wykonaniu rytuału wysyłam zdjęcia lub nagrania wideo w celu potwierdzenia wykonania rytuału. Nie musisz wierzyć na słowo, że czary zostały wykonane. Uwaga - większość wróżek w internecie nie wysyła żadnych potwierdzeń i musisz wierzyć im na słowo.Czary na miłość, to czasem ostatnia szansa  na twoje szczęście.  Wiele osób żałuję, że trafiło do mnie tak późno. 

Najczęściej pomagam parom oraz małżonką, którzy przechodzą kryzys. Często już nastąpiło rozstanie. Nie trać nadziei, to nie jest sytuacja wcale beznadziejna.  Bardzo często dzięki czarom na miłość ich związek znów nabiera kolorów.

Często piszą do mnie również osoby, które kochają druga osobę, ale bez odwzajemniania lub nawet zainteresowania. Są to przyjaciele, koledzy lub jakieś znajomości z pracy. Również i w tym przypadku często efekty  są bardzo dobre. Ta druga osoba nagle zaczyna dawać znaki lub po prostu proponuje wyjście na kawę. Pojawia się po pewnym czasie uczucie i chęć spędzania ze sobą czasu.

Osoby samotne, które mają problemy ze znalezieniem miłości swojego życia również dzięki czarom na miłość mogą doświadczyć szczęścia. Często już wciągu 2 miesięcy poznają swojego przyszłego partnera lub partnerkę.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS