RSS

Magiczny rytuał na popęd seksualny

 Magiczne rytuały na polepszenie popędu seksualnego są znane od tysięcy lat. Egipcjanie czy Majowie - znane są historyczne fakty, że wszystkie cywilizacje korzystały z pradawnych magicznych sposobów na  zwiększenie popędu seksualnego -  u kobiet jak i u mężczyzn. Niektóre z tych rytuałów przetrwały do naszych czasów.

Witam na mojej stronie - ja się nazywam Elżbieta Sobczyk. Jestem tarocistką oraz rytualistką. Pomagam ludziom poznać przyszłość za pomocą kart, ale i zmieniać ich los za pomocą magicznych rytuałów. W tym artykule chce przedstawić wam rytuał na zwiększenie popędu seksualnego u mężczyzn lub u kobiet - dlatego bo problem ten występuje bez względu na płeć.

Abym mogła wykonać taki rytuał dla twojej partnerki lub partnera potrzebuje wasze zdjęcie - imiona oraz daty urodzenia. Zdjęcia mogą być dwa osobne. 

Należy napisać mi również kilka zdań na temat waszej relacji. Jak długo jesteście razem i od jak dawna występuje problem.  Potrzebuje takie informacje abym mogła dobrać odpowiedni rytuał - ponieważ nie istnieje jeden uniwersalny rytuał i za każdym razem podchodzę do klientów bardzo indywidualnie. Dzięki temu efekty są bardzo dobre.

Zazwyczaj abym mogła wykonać rytuał  wysyłam pocztą 5 kadzideł, które należy odpalać w swoim domu. Podczas zapalania kadzideł niema takiej konieczności aby partner lub partnerka była w domu. Nie jest to obowiązkowe. Ważne aby osoba która zamawia rytuał odpalała kadzidła dzień po dniu - każdego wieczora przez 5 dni. 

Wysyłam również specjalny kamień, a konkretnie kwarc różowy, który powinien stać w sypialni.

Po wykonanym rytuale wysyłam zdjęcie, które jest potwierdzeniem, że i z mojej strony rytuał się odbył. Efekty rytuały pojawiają się już w ciągu 30 dni. Po tym czasie można spodziewać się, że osoba na którą zamawiany jest rytuał będzie mieć zwiększoną ochotę na seks. Efekt utrzymuje się około 3 lata. Potem rytuał można powtórzyć   

Zapraszam do kontaktu: wrozkadobra1@gmail.com 
  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS