RSS

Kontakt ze zmarłą osobą - medium


Choć na co dzień zajmuję się wróżbami oraz rytuałami często korzystam również  z mojego daru kontaktowania się z osobami zmarłymi. Pierwszy kontakt  z osobą zmarłą był mój ojciec w 2007 roku.  Przez ten czas bardzo poszerzyłam moją wiedzę na ten temat.  Przez kilka lat szukałam najlepszych sposobów na kontakt ze zmarłymi. W końcu udało mi się znaleźć najlepszą technikę. Sposobów na kontakt ze zmarłymi jest przynajmniej kilka - ja korzystam do tego świec. Jest, to moja indywidualna metoda.

Zmarły nie jest wstanie mi odpowiedzieć pełnych zdań. Zmarły na zadanie przeze mnie pytanie może odpowiedzieć "tak" lub "nie" A więc potrzebuje konkretnych pytań.

Jeśli chcesz zapytać się, o coś zmarłej bliskiej Ci osoby - skontaktuj się ze mną. Potrzebuję twoje imię oraz imię i zdjęcie zmarłej osoby. Cena zależna jest od ilości pytań.

Duchy zmarłych często goszczą w moim domu. Ale nie są, to złe duchy. Nigdy nie miałam do czynienia ze złymi demonami. Nie boję się ich. W końcu w jakiś sposób zostałam przez nich wybrana do medium więc czuje się wyjątkowa. Pojawiają się tylko wtedy kiedy tego chce - nigdy same z siebie. Napisz meila: wrozkdadobra1@gmail.com Potrzebuje zdjęcie zmarłej osoby oraz imię, datę urodzenia i śmierci. Zapraszam też do zapoznania się z moją oferta wróżb przez internet.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS