RSS

Wróżka Andrychów - tarot w twoim mieście


Witam na mojej oficjalnej stronie wszystkich mieszkańców Andrychowa oraz najbliższych okolic m.in Brzezinka, Inwałd, Roczyny...  Mam na imię Elżbieta - bardziej znana jako wróżka Mira. Choć aktualnie nie zamieszkuje Andrychowa, to zachęcam was do skorzystania z mojej oferty wróżb online.  Zaręczam - wróżby wykonywane w taki sposób nie odbiegają skutecznością od wróżb wykonywanych w tradycyjny sposób.

Kiedyś stawiałam tarota stacjonarnie - ale w ciągu 15 lat (tyle lat zajmuje się tarotem) wiele się zmieniło. Sama zmieniłam miejsce zamieszania - moi dotychczasowi klienci  również porozjeżdżali się po świecie. Zawsze nalegali abym pomogła im na odległość - czy to przez telefon lub Internet. Zgodziłam się bo po kilku próbach nabrałam pewności, że wróżby wykonywane na odległość są tak samo skuteczne  jak te w cztery uczy. Obostrzenia spowodowane korona wirusem utwierdziły mnie - to dobra decyzja. Dzięki temu mam kontakt z ludźmi z całego świata - wielu klientów wciąż z Andrychowa.  Dziś ludzie nie mają czasu na umawianie się - wiele osób też wstydzi się przyjść do wróżki.  Więc internet to świetny sposób aby sprawdzić twój los.  

Aktualnie przestawiłam się w całości na wróżby przez internet. Taka forma jest najwygodniejsza i dla mnie i dla was - jest również znacznie tańsza od tradycyjnego sposobu. Nie obawiaj się więc skorzystać z mojej oferty - wciąż wkładam w to całe serce  i zawsze podchodzę do tego na 100 %. Będąc w Andrychowie masz możliwość skorzystania z moich wróżb.  

Andrychów to niewielkie miasto - nie kojarzę żadnej dobrej wróżki z tych okolic. Na chwile obecną nikt nie zajmuje się tym na poważnie - jest kilka osób, które zajmują się tym hobbystycznie. 

Jak skorzystać z mojej oferty wróżb online? Wystarczy, że napiszesz mi pytania  poprzez e-mail.  Pamiętaj aby opisać mi troszkę twój główny problem - na czym mam się skupić. Zadaj mi konkretne pytania. Ja to sprawdzę za pomocą kart tarota - następnie odpowiem i napisze wszystko co pokazały mi karty.

Przeważająca większość moich klientów i klientek korzysta z mojej pomocy regularnie. To najlepsze potwierdzenie, że jestem rzetelną wróżką a wróżby wykonywane na odległość są bardzo skuteczne. 

Więc czy koniecznie musisz poszukiwać dalej wróżki w Andrychowie  lub jechać do większego miasta aby zaczerpnąć porady od kart? Nie ma takiej potrzeby. Dziś Internet pozwala nam zamówić ciuchy, skorzystać z prawnika, a nawet zasięgnąć porady u lekarza. Jestem więc i ja do twoich usług. 

Jak zamówić wróżbę oraz cennik znajdziecie TUTAJ  Usługę wykonuje zazwyczaj na drugi dzień 

Nie wykluczam, że w przyszłości odwiedzę na kilka dni Andrychów i będzie taka sposobność aby się zobaczyć na żywo i powróżyć.  Ale w chwili obecnej nie mam takich planów.  Zapraszam na mojego Facebooka - tam ewentualnie poinformuje gdy będę się wybierała do Andrychowa. 
  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS