RSS

Wróżka Zgorzelec

Witam na mojej stronie wszystkich mieszkańców Zgorzelca oraz okolic tego  miasta. Nazywam się wróżka Mira i choć aktualnie nie mieszkam w Zgorzelcu oferuje moje usługi wróżenia również przez internet.   Zapewniam - wróżby przez internet na odległość są tak samo skuteczne jak wykonywane tradycyjnie na żywo.

W przeszłości wykonywałam głównie wróżby przyjmując klientów u mnie w domu. Jednak czasy zmieniły się tak bardzo wciągu tych 15 lat, że stali klienci sami proponowali abym powróżyła im przez internet. Bo im się nie chciało przychodzić lub nie mieli czasu. Część z nich wyjechało za granicę, a chcieli mieć ze mną kontakt i korzystać z moich usług na odległość.  Ja sama jak i dotychczasowi klienci nie odczuliśmy żadnych negatywnych zmian na jakość i sprawdzalność tych wróżb. Sytuacja pandemiczna w związku z korna wirusem tylko potwierdziła, że to była dobra decyzja. 

 

 Stąd narodził się pomysł aby wróżyć przez internet - dziś przestawiłam się na taką formę wróżenia. Bo jest to wygodniejsze dla mnie jak i dla was. Wróżby takie są też tańsze. Dzięki wróżbom przez internet piszą do mnie mieszkańcy Zgorzelca jak i innych miast z całej polski - również Polacy mieszkający zagranicą.

Zgorzelec to stosunkowo małe miasto i trudno znaleźć tam dobrą i renomowaną wróżkę. Z tego co wiem, to nie ma tam aktualnie żadnej osoby, która na poważnie zajmuję się tarotem.  Dlatego moja oferta jest dla ciebie. Nie musisz wyjeżdżać ani wychodzić ze swojego domu.  Wystarczy, że napiszesz mi e-mail w którym opiszesz mi twój problem oraz napiszesz pytania. Zapytam karty i przekaże ci jak potoczy się twój los. Większość z moich klientów korzysta z moich usług regularnie - a to najlepiej pokazuje, że moje wróżby wykonywane przez internet są skuteczne i sprawdzają się w dużym stopniu. 

Czy musisz szukać wróżki w Zgorzelcu? Nie koniecznie - dziś internet pozwala łatwo przekraczać granice i ułatwia nam zakupy czy opłaty. Zapraszam do kontaktu - więcej znajdziesz w innych zakładkach tej strony. Tutaj znajdziesz cennik

Niewykluczone, że w przyszłości pojawię się w okolicach Zgorzelca i będzie możliwość się spotkać i powróżyć. Ale na chwile obecną nie planuje takiej wizyty - aktualności możecie śledzić na moich Facebooku. 

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS