RSS

Horoskop na wrzesień 2021 - Baran

 Witajcie - nazywam się Elżbieta Sobczyk i zajmuje się od wielu lat tarotem oraz astrologią. Poniżej zamieszczam mój darmowy horoskop na wrzesień 2021 dla wszystkich byków.

Horoskop jest, to forma wróżby bardzo ogólna. Jeśli pragniesz szczegółowej wróżby oraz konkretnych odpowiedzi na twoje pytania zachęcam do skorzystania z mojej oferty wróżb przez internet. Więcej informacji jak zamówić znajdziesz tutaj

We wrześniu zajmiesz się rodzinnymi sprawami. Będziesz kalkulować, liczyć pieniądze i dbać o dom, w którym mieszkasz. To wszystko po to, aby twoje życie wreszcie stało się trochę wygodniejsze. Uważaj tylko, aby nie przesadzić ze swoimi wymaganiami i zakupami, bo pod byle pretekstem wydasz fortunę na meble i dodatki. W miłości nie będziesz zbytnio romantyczny i odważny. Zaczniesz szukać bezpieczeństwa i spokoju, a nie wielkich uniesień. To sprzyja życiu rodzinnemu i zacieśnianiu relacji w już zawartych związkach. Samotne Barany będą miały powodzenie w miłości w drugiej połowie września. Wcześniej towarzyskie spotkania mogą kolidować z różnymi rodzinnymi obowiązkami. Być może twoi znajomi nie spodobają się komuś z bliższych znajomych. Nie przejmuj się tym, tylko słuchaj swojego serca. W pracy zapowiada się trochę walki o wpływy i pozycję. W drugiej połowie września możesz liczyć na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Jeśli szukasz lepszej pracy, to wykorzystaj rodzinne znajomości. Ktoś w krewnych może mieć informacje o posadzie, na którą czekasz. Przyjazne ci znaki to Skorpion i Koziorożec, uważaj na upartego Byka.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS