Wróżby online dla Polaków mieszkających za granicą.

 

Witajcie - mam na imię Elżbieta - tarotem zajmuje się od ponad 15 lat. Od kilku lat również przez internet. W tym miejscu chce zachęcić wszystkich rodaków mieszkających za granicami Polski do skorzystania z mojej oferty wróżb przez internet.  Specjalnie dla was utworzyłam PayPal - więc oprócz standardowego przelewu, na numer konta istnieje też możliwość zapłaty Paypalem. 

Moje wróżby przez internet, to gwarancja odpowiedzi już w ciągu 24 godzin. Wysoka sprawdzalność wróżb na poziomie 90 %

Napisz do mnie, opisz twoją sytuację, podaj imię oraz datę urodzenia. Jeśli wróżba dotyczy także innych osób z twojego otoczenia, to podaj ich imiona oraz datę urodzenia. Zadaj mi maksymalnie 5 pytań, na które odpowiedź uzyskam czytając karty tarota. Im dokładniejsze i bardziej konkretne będą pytania tym bardziej rzetelną odpowiedź dostaniemy. Pytania muszą być wypunktowane. Ważne może być także podanie miejscowości urodzenia oraz miejscowości, w której mieszkasz.

Wróżba 5 pytań tekstowo (najpopularniejsza wśród moich klientów) Cena: 62 zł lub 15 euro/16 dolarów.

1. Opłatę 62 zł możesz wykonać tutaj PRZEŚLIJ(jeśli masz jakikolwiek problem z płatnością np nie ma twojego banku na liście – napisz do mnie. Dotyczy to również osób, które posiadają konto za granicą lub nie posiadają konta w ogóle. W takich przypadkach podam Ci mój numer konta lub PayPal i wykonasz przelew bezpośrednio – płatności zagraniczne są przyjmowane)

2. Napisz pytania na adres wrozkadobra1@gmail.com Podaj datę urodzenia, imię i 5 pytań

3. Wróżbę wykonuję w ciągu 6 – 48 godzin. Zazwyczaj jednak wróżbę wykonuję w dniu następnym w godzinach porannych. Odpowiedź będzie w formie tekstowej.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS