RSS

Wróżka Koszalin - tarot w Koszalinie

Mieszkańcy Koszalina mają od niedawna  możliwość skorzystania z moich wróżb również przez internet.  Zapraszam do kontaktu - nazywam się Elżbieta Sobczyk i tarotem zajmuje się od ponad 15 lat. Od 3 lat również przez internet. Jasne reguły oraz niskie ceny - moi klienci teraz już całej Polski są zadowoleni z moich wróżb. W szczególności wysoka skuteczność wróżb które sprawdzają się z wysokim procentem. 

Statystyki pokazują, że z roku na rok wzrasta zainteresowanie wróżbami i horoskopami. Stały się nieodłącznym elementem życia, dlatego pojawia się wiele audycji radiowych i stron w sieci, gdzie można się z nimi zapoznać. Ja również postanowiłam wyjść ze swojego stacjonarnego salonu  do ludzi korzystających z Internetu. Wróżka Koszalin – mam na imię Mira, a za sobą 15 lat wróżenia ludziom znajdującym się w różnych problematycznych sytuacjach.

Niepewne czasy bardziej pewne z wróżbami Koszalin

Wróżby Koszalin jeszcze nigdy nie były tak poszukiwane jak w obecnych, niepewnych czasach. Między innymi właśnie z tego powodu postanowiłam być bardziej dostępna, na co pozwala mi Internet. Poprzez wróżby jestem w stanie pokazać możliwości i perspektywy, których moi klienci nie dostrzegają. Czasem wystarczy tylko poświęcić 5 minut swojego czasu, by odmienić ważny aspekt swojego życia.

Wróżba przez internet najlepszą opcją dla mieszkańców 

Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty zapraszam do zakładki CENNIK ZAMÓW Najwięcej osób korzysta z wróżby "5 pytań" koszt to 80 zł. W tej cenie możesz napisać do mnie wiadomość (e-mail) w którym sformułujesz 5 konkretnych pytań. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia oraz innych osób. Należy podać twoje imię oraz datę urodzenia. Ja wróżbę wykonuje w ten sam dzień lub w dzień kolejny - po wykonaniu wróżby szczegółowo opisuje, to co karty mi pokazały na zadane pytania

Jak wyglądają wróżby Koszalin przez Internet?

Wróżby Koszalin w sieci wyglądają tak samo, jak te, które oferuję stacjonarnie. Różnica polega jedynie na tym, że preferuję kontakt mailowy, więc rozmówca nie widzi mnie „twarzą w twarz”. Zauważyłam, że tak jest na ogół lepiej, bo moi klienci czują się bardziej swobodnie. Wszelkie pytania należy więc kierować na moją skrzynkę e-mail, opłacić je, a ja na każde udzielę wyczerpującej odpowiedzi. Forma rozliczenia jest zawsze taka sama: płatność online za każde pytanie osobno.

Wróżka Koszalin nie zna takiego pojęcia jak „nieodpowiednia lokalizacja”

Wróżąc online, praktycznie nic mnie nie ogranicza. To samo mogą powiedzieć klienci, którzy potrzebują, by postawić im horoskop lub powróżyć. Są na takim samym poziomie, jak przepowiednie, które poznają w salonie w Koszalinie. Wiele osób, które się ze mną kontaktują, zgłaszają się wielokrotnie i za każdym razem z innym zapytaniem. Nie jestem na godzinę, nie trzeba się umawiać na wróżbę, więc jest to dla mnie potwierdzenie dobrego wpływu wróżb na życie innych ludzi.

Dostępność wróżb Koszalin jest znacznie większa w sieci niż stacjonarnie. Klienci zresztą preferują właśnie tę formę horoskopu, gdyż jest tańsza i elastyczna, bo samemu można wybrać najbardziej odpowiednią godzinę. Nie prowadzę zapisów na wróżby, a zarazem jest taka możliwość, by jednego dnia wielu klientów skorzystało z moich porad.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS