RSS

Czarne wesele sprawdzona metoda na miłość

      Witaj na mojej oficjalnej stronie internetowej. Zaznaczam na wstępie, że usługi wróżenia oraz rytuał czarnego wesela możesz zamówić tylko na tej stronie. Nie posiadam konta na innych stronach wróżbiarskich a inne wróżki, które  wykonują usługi pod moją nazwą "Wróżka  Mira" chcą zarobić pieniądze dzięki mojej dobrej opinii - którą niestety mi psują.

Na moją dobrą opinie i specjalistki od rytuałów czarnego wesela zasłużyłam dzięki długoletniej pracy jako wróżka. Jeśli potrzebujesz skutecznego i bezpiecznego czarnego wesela napisz do mnie
Rytuały czarnego wesela są jedną z najbardziej popularnych metod na zmianę losu w sferze miłosnej. Co ważne nie jest to sposób nowy - bo znany od setek lat. Więc decydując się na czarne wesele  masz pewność, że nie będzie to żaden eksperyment niewiadomego pochodzenia - to sprawdzona metoda a skuteczność czarnego wesela należy do najwyższych.  Dlatego są one tak popularne i są bezpieczne dla ciebie jak i tej drugiej osoby. Wykonywane prze zemnie rytuały czarnego wesela nie powodują żadnych skutków ubocznych.  Pamiętaj jednak magia w rękach niedoświadczonych wróżek i wróżbitów może być niebezpieczna bo nie potrafią się tym posługiwać. Czarne wesele? Czy aby na pewno... 

Przede wszystkim  pozwól, że to ja dobiorę odpowiednią magie aby pomóc w twoim problemie miłosnym. W różnych problemach wykonuje się różne zaklęcia i czary lub właśnie rytuał czarnego wesela. Dlatego tak ważne jest abym dostała dokładny opis tego co się w twoim życiu dzieje - czy doszło do rozstania - z czyjej winy ? Kiedy było rozstanie? A może chcesz rozbudzić uczucia u osoby, której nie znasz zbyt dobrze - lub chcesz przyciągnąć do siebie prawdziwą miłość i zakochać się odwzajemnieniem. Chcesz aby ktoś ci przebaczył lub pokochał?

Dużo osób pisze do mnie - chce czarne wesele. Ale nie zawsze ta metoda jest najlepszym sposobem - wszystko zależy od sytuacji.  Dlatego opisz mi wszystko - napisz do mnie wiadomość - ocenie szanse - wycenie i napisze co w tym przypadku będzie najlepsze.  

Wiadomość możesz wysłać na: wrozkadobra1@gmail.com


Wykonuje:

Egipski rytuał miłosny 
Spętanie miłosne
 Urok miłosny
 Rytuał na przyciągnięcie miłości
 Rytuał odnowienia miłości w związku
 Rytuał powodzenia u płci przeciwnej
 Rytuał krwi
Rytuał Spętania Dusz
Czarne Wesele
I kilka innych...Ceny czarów miłosnych i rytuału czarnego wesela

Wszystko zależy od stopnia skomplikowania i typu rytuału. Ja to ocenie po twoim opisie. Ceny się wahają od 250 zł do 1000 zł. Niektóre czarne wesela wykonuje jedną noc - inne przez tydzień. Trzeba więc poświęcić czasem i 50-60 godzin - dlatego jest to drogie bo jest to bardzo czasochłonne, a na dodatek czarne wesela wykonuje tylko w nocy.


Po każdym wykonanym rytuale przesyłam zdjęcie - na potwierdzenie. Tak abyście mieli  pewność że rytuał się faktycznie odbył. Do wykonania rytuału potrzebuje zdjęcia - osobno lub wspólne (to bez różnicy) Imiona oraz datę urodzenia. Wysyłam również pocztą specjalny amulet oraz kadzidła, które należy odpalić u siebie w domu.  To bardzo pomaga i sprawia że rytuały wykonane prze zemnie są najskuteczniejsze. Wróżbiarstwo, to moja pasja a czarne wesele to moja specjalizacja z której jestem znana w Polsce jak i za granicą. Do każdej sprawy podchodzę bardzo indywidualnie i zawsze  wykonuje usługę najlepiej jak potrafię.  

Oto tylko niektóre prawdziwe wiadomości które dostałam od moich klientów  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS