RSS

Urok miłosny - sprawdzona metoda na miłość

 Witaj na mojej oficjalnej stronie internetowej. Zaznaczam na wstępie, że usługi wróżenia oraz rytuały /uroki miłosne możesz zamówić tylko na tej stronie. Nie posiadam konta na innych stronach wróżbiarskich a inne wróżki, które  wykonują usługi pod moją nazwą "Wróżka  Mira" chcą zarobić pieniądze dzięki mojej dobrej opinii - którą niestety mi psują.

Na moją dobrą opinie i specjalistki od rytuałów i uroków miłosnych zasłużyłam dzięki długoletniej pracy jako wróżka. Jeśli potrzebujesz skutecznego rytuału miłosnego lub uroku - napisz do mnie


Uroki miłosne są jedną z najbardziej popularnych metod na zmianę losu w sferze miłosnej. Co ważne nie jest to sposób nowy - bo znany od setek lat. Więc decydując się na urok miłosny  masz pewność, że nie będzie to żaden eksperyment niewiadomego pochodzenia - to sprawdzona metoda a skuteczność uroków miłosnych należy do najwyższych.  Dlatego są one tak popularne i są bezpieczne dla ciebie jak i tej drugiej osoby. Wykonywane prze zemnie uroki miłosne nie powodują żadnych skutków ubocznych.  Pamiętaj jednak magia w rękach niedoświadczonych wróżek i wróżbitów może być niebezpieczna bo nie potrafią się tym posługiwać. 

Urok miłosny? Czy aby na pewno... 

Przede wszystkim  pozwól, że to ja dobiorę odpowiednią magie aby pomóc w twoim problemie miłosnym. W różnych problemach wykonuje się różne rytuały i magie lub uroki - spętania miłosne. Dlatego tak ważne jest abym dostała dokładny opis tego co się w twoim życiu dzieje - czy doszło do rozstania - z czyjej winy ? Kiedy było rozstanie? A może chcesz rozbudzić uczucia u osoby, której nie znasz zbyt dobrze - lub chcesz przyciągnąć do siebie prawdziwą miłość i zakochać się odwzajemnieniem. Chcesz aby ktoś ci przebaczył lub pokochał?

Dużo osób pisze do mnie - chce urok miłosny. Ale nie zawsze urok miłosny jest najlepszym sposobem - wszystko zależy od sytuacji.  Dlatego opisz mi wszystko - napisz do mnie wiadomość - ocenie szanse - wycenie i napisze co w tym przypadku będzie najlepsze.  

Wiadomość możesz wysłać na: wrozkadobra1@gmail.com


Wykonuje:

Egipski rytuał miłosny 
Spętanie miłosne
 Urok miłosny
 Rytuał na przyciągnięcie miłości
 Rytuał odnowienia miłości w związku
 Rytuał powodzenia u płci przeciwnej
 Rytuał krwi
Rytuał Spętania Dusz
Czarne Wesele
I kilka innych...

Ceny uroków i rytuałów  miłosnych

Wszystko zależy od stopnia skomplikowania i typu rytuału. Ja to ocenie po twoim opisie. Ceny się wahają od 250 zł do 1000 zł. Niektóre rytuały wykonuje jedną noc - inne przez tydzień. Trzeba więc poświęcić czasem i 50-60 godzin - dlatego jest to drogie bo jest to bardzo czasochłonne, a na dodatek rytuały wykonuje tylko w nocy.


Po każdym wykonanym rytuale przesyłam zdjęcie - na potwierdzenie. Tak abyście mieli  pewność że rytuał się faktycznie odbył. Do wykonania rytuału potrzebuje zdjęcia - osobno lub wspólne (to bez różnicy) Imiona oraz datę urodzenia. Wysyłam również pocztą specjalny amulet oraz kadzidła, które należy odpalić u siebie w domu.  To bardzo pomaga i sprawia że rytuały wykonane prze zemnie są najskuteczniejsze. 


Wróżbiarstwo, to moja pasja a uroki miłosne to moja specjalizacja z której jestem znana w Polsce jak i za granicą. Do każdej sprawy podchodzę bardzo indywidualnie i zawsze  wykonuje usługę najlepiej jak potrafię.  

Oto tylko niektóre prawdziwe wiadomości które dostałam od moich klientów


  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS