RSS

LOTTO - twoje szczęśliwe liczby

 Dużo osób grających regularnie w gry losowe typu LOTTO zastanawia się czy istnieje system, który faktycznie znacząco może wpłynąć na zwiększenie szansy wygrania przysłowiowej "6" w LOTTO.  Warto wspomnieć jednak, że dużo osób które trafiły 6 miały bardzo prosty system - skreślali ciągle te same liczby przez rok przez 2 lata - aż w końcu się udało. 

Jako wrózka uważam, że nie jest to przypadek. Osoby te prawdopodobnie poznały swoje życiowe szczęśliwe liczby, a następnie konsekwentnie skreślały właśnie te liczby. W końcu ich determinacja została nagrodzona. 

Często ludzie skreślają np. datę urodzenia dzieci lub żony - ale liczby te nie są istotne w sferze finansowej dla Ciebie. To zły pomysł skreślać liczby, które już odegrały w twoim zyciu ważną role - a na dodatek odegrały ją w zupełnie innej sferze życia. 

Jako wróżka z dużym doświadczeniem numerologicznym mogę dla ciebie przygotować 7 liczb, które będą wskazane - jako liczby odmieniające twoją sferę finansową. Każda sfera życia u każdego człowieka ma zupełnie inne liczby. Inne odpowiadają np. za sferę miłosną - liczba ta może wskazywać np. datę urodzenia przyszłej partnerki lub partnera. 

W sferze finansowej właśnie najczęściej może, to dotyczyć szczęśliwych liczb w grach liczbowych typu LOTTO. Szczęśliwych liczb jest 7 - więc idealnie właśnie pasuje do "Dużego Lotka" gdzie skreślić należy 6.

Zapraszam do kontaktu wszystkich zainteresowanych wrozkadobra1@gmail.com

Koszt wytypowania 7 szczęśliwych liczb to 100 zł. Gratis specjalnie ode mnie Amulet na powodzenie w sferze finansowej. Przesyłka GRATIS 

Nie nie skreślaj liczb na ślepo zaufaj swoim życiowym liczbą!  

 Abym mogła wykonać dla ciebie wytypowanie 7 szczęśliwych liczb potrzebuje - twoje imię - datę urodzenia - miejsce urodzenia oraz zdjęcie twarzy.


  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS